Forum Fandom Kluby i grupy USS Silesia Kiedy spotkanie?

Kiedy spotkanie?

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • MCPSI
  Participant
  #3522

  Witam !!!Czy są planowane jakieś spotkania na sląsku ?pozdrawiamMCPSI/kogut

  krisbaum
  Participant
  #55847

  Widzę że na śląsku się ostatnio dużo dzieje 😉

  Sfinks
  Participant
  #58132

  Fakt niewiele się dzieje - ostatnie planowane spotkanie w czerwcu w 2007 r. nie doszło do skutku , mieliśmy pójść całą grupą do Planetarium Śląskiego w Chorzowie i nie wiedzieć czemu pomysł padł...Czy my nadal stanowimy Śląski Oddział fanów treka ? , I co z Okrętem USS Silesia ? – jest tylko oddany do przeglądu i wróci jak nowy czy też jest inaczej 😉 ?

  krisbaum
  Participant
  #60504

  Sądząc po ilości wpisów ostatnimi czasy, to USS Silesia dawno poszedł na żyletki 😐 Kaszana, 4,2 mln luda zamieszkuje GOP a fanów treka jak na lekarstwo, pozostaje mieć nadzieję, że w maju 2009 się to zmieni.

  Reyden
  Participant
  #60759

  Może nie poszła na zyletki , raczej wygląda mi to na " przeniesienie okrętu z aktywnej służby do rezerwy "A samych fanów trochę jest , tylko nie bardzo chcą się spotykać .Ostatnimi czasy coś krucho z tym , kiedyś było lepiej; może jeszcze wrócą te czasy .

  MCPSI
  Participant
  #64115

  Witam SPOTKANIE, SPOTKANIE, SPOTKANIE 🙂 kiedy do ..... będzie jakieś spotkanie. może coś w Gliwicach lub jakaś inna lokalizacja.

  Liranna
  Participant
  #64136

  Można by coś zorganizować. Trzeba tylko podać datę, godzinę i miejsce. Może sie uda tym razem spotkać.

  MCPSI
  Participant
  #64156

  Ja jestem za, tylko czy jeszcze ktoś jest chętny ?? "Ludziska" co wy na to ?

  Liranna
  Participant
  #71250

  Jakoś spotkania nie dochodzą do skutku. Ale i tak bywa. Może tym razem sie uda. Zważywszy na to, że premiera Star Treka powinna być dla nas dodatkową motywacją. Sama premiera, jak każdy juz pewnie wie, jest 8 maja. Proponowałabym wykorzystać to i sie umówić na spotkanie połączone z pójściem na film. Co wy na to?

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram