Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Kiedy Avatar 2?

Kiedy Avatar 2?

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #5586

    James Cameron, reżyser filmu Avatar oświadczył, że w ciągu kilku następnych miesięcy poznamy datę premiery drugiej części jego głośnego dzieła. Prace nad filmem mają potrwać trzy lata. Choć nie jest to mało, kręcenie pierwszej części zajęło ekipie półtora roku dłużej.

    I. Thorne
    Participant
    #89309

    W drugiej części przyleci Imperium by przejąć planete nibieskiech. A głównym złym będzie Darth Vader.

    kotek
    Participant
    #89443

    No wlasnie nie wiem co moze sie wydarzyc w drugiej czesci. Wydaje mi sie, ze temat sie wyczerpal. A po za tym, jak mozna film krecic prawie 5 lat? Bo jesli dobrze zrozumialam, to tyle zajelo Cameronowi stworzenie Avatara numer jeden 😉 Dla mnie ten film nie wyroznia sie niczym (po za efektami specjalnymi), wiec nie wiem dlaczego az tyle czasu potrzebowali jego tworcy, podczas kiedy wiekszosc produkcji powstaje w rok, a nawet krocej.

    Bartas
    Participant
    #89444

    I. Thorne a może Borg? 😉 kotek Coś słyszałem, że teraz akcja ma być na planetach obok Pandory czy jakoś tak...

    Barusz
    Participant
    #89447

    Skoro pierwsza część to remake Pocahondas, to druga powinna być, ze względu na chronologię, wersją jakiegoś klasycznego westernu, może Lucky Lucka?

    Bartas
    Participant
    #89449

    Proponuję coś bardziej klasycznego np. Piękną i bestię 🙂

    Lo'Rel
    Participant
    #89450

    Cóż, ja bym był zadowolony gdyby odpowiedź na pytanie "kiedy?" brzmiała: nigdy 🙂

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram