Forum Fantastyka Gry [KICKSTARTER] Nexus 2: The Gods Awaken, sequel ---> Nexus The Jupiter Incident

[KICKSTARTER] Nexus 2: The Gods Awaken, sequel ---> Nexus The Jupiter Incident

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Kell Aset
    Participant
    #6459

    To już drugie podejście jeśli chodzi o Nexus 2 ale tym razem próbują z kickstarterem, mam nadzieję że devom się nareszcie uda.

    ===============================================================

    http://www.kickstarter.com/projects/mostwa...waken?ref=email

    ===============================================================

    Dla tych którzy nie mieli przyjemności zagrania jeszcze w pierwszą część Nexus'a;

    Kell Aset
    Participant
    #102206

    100 000 euro zebrane, całkiem imponujące czyż nie?

    Btw. na gram.pl także napisano cosik o tej całej akcji 😆 ;

    http://www.gram.pl/news_8AfrG,i8_Tworcy_Ne...ontynuacje.html

    Coen
    Participant
    #102223

    Hmm...a można gdzieś streszczenie, lub opis fabuły pierwszej części dorwać?

    Slawek
    Moderator
    #102225

    Jedynka była niedawno w promocji na Steam za 2,5€. Być może w okresie zimowych promocji niedługo pojawi się ponownie.

    Coen
    Participant
    #102235

    Bardziej mnie interesuje poznanie fabuły, aby wiedzieć, czy warto poświęcać grze czas i środki

    Zarathos
    Participant
    #102238

    Na początku są wielkie korporacje piorące się w Układzie Słonecznym - i to jest najlepsza część gry. Później znajdujesz okręt z alienowskim AI i wormhola, przelatujesz i pomagasz innym obcym pokonać wrogów - najpierw jednych, potem drugich, a potem ratujesz bohatersko Ziemię przed wrednymi mechanicznymi kosmitami.Fabuła jest tandetna, gra też taka sobie. Ładnie wygląda i jest, przynajmniej na początku całkiem realistyczna, bez super-truper technologii. Gdyby na tym się zatrzymano i rozwinięto wątek to byłaby z tego naprawdę świetna gra. A jest, jak jest.

    Kell Aset
    Participant
    #102239

    Ktoś tu ma raczej mocno skrajną opinię ale trudno wszystkim dogodzić.Ja tam od czasu do czasu sobie przechodzę N:TJI tak samo jak to robię z grami spod znaku Homeworld, dziś trudno znaleźć tak dobre gry z równie dobrą fabułą.Coen - Może poczytaj sobie jakieś recenzje albo obejrzyj filmik "Let's play N:TJI" który dodałem do pierwszego posta :yes: .

    Kell Aset
    Participant
    #102702
    Reyden
    Participant
    #102708

    W jedynkę próbowałem zagrać na starym kompie ( Duron 700 mhz , 320MB ram i GF2MX ) , cięło się to jak cholera .Trochę szkoda że to RTS bez warstwy ekonomicznej ( zbieranie surowców , budowa struktur i jednostek ) . Czy ja tylko mam skojarzenia z B5 po obejrzeniu filmików na YT czy wy też ?

    Kell Aset
    Participant
    #102741

    B5? pewnie to przez te wczesne ziemskie statki z tymi obracającymi się częściami, fajne były swoją drogą.A brak zbierania surowców mnie tam nie przeszkadza, przynajmniej jest customizacja jednostek oraz ich kapitanów między misjami.

    Kell Aset
    Participant
    #107512
Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram