Forum Trek.pl Newsy Star Trek Khan bohaterem nowego komiksu

Khan bohaterem nowego komiksu

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5699

  Ciągle nie wiemy, czy Khan Noonien Singh, prawdopodobnie najgorszy z trekowych złoczyńców, będzie częścią następnego filmu Star Trek. Jednak strona TrekMovie ujawniła, że Khan jest główną postacią kolejnego komiksu Star Trek wydawnictwa IDW. Seria "Khan: Ruling in Hell" zacznie się ukazywać w październiku, a my mamy dla was krótki opis i zdjęcia okładek.

  [more]Nowa seria komiksów ma za zadanie wypełnić jedną z niewiadomych w historii Star Trek, ukazując życie Khana na Ceti Alpha V po tym, jak został tam zesłany przez Jamesa T. Kirka w odcinku oryginalnej serii pt. "Space Seed", i nim spotkali się ponownie w filmie Star Trek II: The Wrath of Khan. Wydawnictwo IDW obiecuje, że nowy komiks "Star Trek: Khan: Ruling in Hell" wyjaśni, jak Khan zmienił się z "elegackiego, dumnego króla-wojownika w pokręconego maniaka, opętanego nienasyconą żądzą zemsty". Nowa seria ma odpowiedzieć na pytanie: "Co wydarzyło się między tymi dwoma punktami czasu, co go tak diametralnie zmieniło?"

  Oto okładki komiksu:

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Źródło: TrekMovie[/more]

  perekel
  Participant
  #91415

  Khan należy do moich ulubionych szwarcharakterów. Trzeba sie zdrowo napocić, by go przechytrzyć.... ;-)Aktor grający Singha ma sporo do odegrania..., emocje, gniew, siła - wszystko w jednym - wymagająca rola.

  I. Thorne
  Participant
  #91426

  Wolałbym Khana - wodza w wojnach eugenicznych...

  Barusz
  Participant
  #91427

  To byłoby lepsze także dlatego, że ten fragment rzeczywistości jest wspólny dla obu linii czasu, "standardowej" i "Abramsowskiej". Ten z komiksu którgo tyczy ten news - nie.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram