Kantor

Tagged: 

Viewing 3 posts - 16 through 18 (of 18 total)
  • Author
    Participant

Ps. wiesz czy nie robią jakiejś przerwy technicznej bo mi gra nie chce zaskoczyć.

Tutaj masz info - pod tekstem "Play now on Arc" widnieje "Server Status: UP". Od strony serwera wszystko powinno działać.

I. Thorne
    Participant

Bardzo latwo jest przewidziec ruchy dil/ZEN. Ale spytajmy sie eksperta.Przed kamera stala biusciasta panienka z lekko zaostrzonymi uszami, pokazujacymi domieszke volkanskiej krwi.- Tu Pamela Lambdy. - mowila z lekka zadyszka, a wszyscy milosnicy jej ksztaltow (i mjacy gdzies to o czym mowi) przelaczali na kanal 23. - Udalo mi sie porozmawiac z Bekiem, ekspertem finansowym IHF. Oto materialObraz przeskoczyl i widok uszatego Ferengiego wyrwal z marzen tysiace mezczyzn.- Co pan sadzi o obecnej sytuacji na rynku dilitu? - zapytal glosik Pameli zza kadru.- Och, wszystko jest jasne.- Ekh... To znaczy?- Ceny ZENow rosna i nic nie wskazuje, ze spadna w najblizszym czasie.- Ale dlaczego?- Alez droga pani, wszystko jest jasne. Floty dokanczaja rozbudowe swojej kopalni i zabieraja sie za ambasade, jak tego jeszcze nie skonczyli. I nie potrzeba ladowac w te inwestycje za duzo dilitu czyli mozna go zdobyc za darmo. Nie wspomne juz o zukach...- Zukach?- Ach tak, wy nie wiecie... Chodzi o Jem'Hadar Attack Ship. Jego pojawienie sie podbilo cene ZENow, gdyz tylko za nie mozna bylo kupic omulanskich doffow i przy okazji byla szansa na zuczka. Rynek ZENow zostal wykupiony.- Rozumiem. - choc glos Pameli wskazywal, ze nic nie rozumie. - A co w najblizszym czasie?- Jesli nic nowego nie wyskoczy, jakas nowa promocja to wedlug mnie cena ZENow bedzie rosla. Powoli, ale rosla. Dopiero przy wprowadzeniu nowego dodatku czyli nowej struktury flotowej spowoduje, ze relacja sie odwroci i bedzie szybko taniec. Cos fajnego tylko za dilit tez to spowoduje, a za ZENy calkowicie odwrotnie.- Dziekuje panu za rozmowe.- Hej, malenka, co robisz dzis... - wywiad zostal przerwany.

Tristian
    Participant

Niestety, a cena zen nadal rośnie, już 138 🙁

Viewing 3 posts - 16 through 18 (of 18 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram