Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Kanał Sci Fi w Polsce

Kanał Sci Fi w Polsce

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Participant

Witam szanownych forumowiczów,Piszę do Was w sprawie kanału Sci Fi (jak sama nazwa wskazuje jest to program tematyczny, emitujący właściwie wyłącznie filmy i seriale science fiction), który dostępny jest dla widzów w USA.Wiem także, iż na rynku działają równocześnie Sci Fi UK (brytyjski) oraz Sci Fi Europe, są one jednak organizacyjnie i programowo niezależne od Sci Fi z USA.Czy ktoś z Was wie jak uzyskać dostęp do któregoś z tych kanałów w Polsce? Czy jakakolwiek sieć kablowa to transmituje? Czy jest szansa oglądać to przez satelitę? Jeśli tak, to czy wymagany jest jakikolwiek dekoder?Z góry dzięki za info i pomoc.Pozdrawiamm.

Barusz
    Participant

Witam szanownego nowego forumowicza.

To nie do końca odpowiedź na Twoje pytanie, ale planowane jest pojawienie się czegoś takiego w języku polskim. Szczegóły np. tu: http://www.startrek.pl/article.php?sid=514 .

Comm_Luke
    Participant

Właśnie, ale czy ktoś wiem czy to AXN Sci-Fi ruszyło w Polsce, czy nie?

mariusz17
    Participant

Ciekawe info, bardzo dziękuję za odpowiedź!Niestety korzystam z Astera w Warszawie i nie widzę axn w ich ofercie w żadnym pakiecie programowym.. Nie wróży to zatem nic dobrego.Jeśli wiecie coś więcej na temat jakichkolwiek kanałów Sci Fi w Polsce, albo planach ich wprowadzenia, to proszę piszcie.

Prezes
    Participant

Wiem ze w cyfrowym Polsacie mialo byc Sci-fi ale koniec koncow zamiast tego dali cinemax 2.

mariusz17
    Participant

Dzwoniłem do Astera i poinformowali mnie, że w ciągu 2-3tyg. dodadzą do swojej oferty AXN w pakiecie podstawowym. Niestety nic na razie nie wiedzą o AXN Sci Fi, ani o żadnym innym kanale sf.Cóż AXN to zawsze jakis postęp..Planuję jeszcze zadzwonić w przyszłym tygodniu do HBO i zapytam jak postępują prace nad uruchomieniem AXN SF. Oczywiście napiszę na forum, jeśli czegoś się dowiem.Pozdrawiam

Barusz
    Participant

Dla porządku podam jeszcze ten link:

http://www.medialink.pl/media/?telewizja/&kat=5&id=23582

Krusty
    Participant

Ostatnio nocując u znajomego miałem możliwość przyjrzenia się bliżej ofercie AXN SCI Fi i Crime, wniosek: na razie żenada i nie warto się jeszce podniecać no i gdzie jest ten obiecany TNG ;).

Barusz
    Participant

Mam wrażenie, że wszystkie ciekawe rzeczy zaczną nadawać we wrześniu/październiku, jak to jest w Polsce powszechnie przyjęte. Na razie istotnie żenada: http://www.axnscifi.pl

Pah Wraith
    Participant

Kuriozalny opis ENT z powyższej stronki:"Najsłynniejszy serial sci-fi, prawdziwy przebój, który odniósł światowy sukces na niespotykaną wcześniej skalę. Załoga statku U.S.S. Enterprise z Federacji Zjednoczonych Planet odbywa pięcioletnią misję, polegającą na badaniu obcych planet, poszukiwaniu nowych form życia i nieustraszonym podążaniu tam, gdzie nie postała ludzka stopa. Statkiem dowodzi przystojny i nieco próżny James T. Kirk. U jego boku dzielnie stoją: najlepszy przyjaciel, Mr Spock z planety Vulcan oraz medyk, doktor McCoy."Przydałoby się tu chyba zareagować :] To zadanie dla POGF?

Barusz
    Participant

Opis był już podawany na forum. Nawiasem mówiąc moja teoria mówi, że jego Autor... zna ST tylko z Wizji 1 🙂

r_ADM
    Participant

Jak przeczytalem pierwsze zdanie opisu w odniesieniu do entka to az sie przestraszylem 🙂

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram