Forum Fantastyka Star Trek Kalendarz Treksfera

Kalendarz Treksfera

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • Husker
    Participant
    #7639

    Szukamy chętnych na kalendarz Star Trek ze zdjęciami z tegorocznej Treksfery.

    Do wyboru jest kalendarz biurkowy [13x14,5 cm] oraz wiszący w formacie A3 [a najlepiej oba 😀 ].

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Projekty są tylko do lekkiego doszlifowania [np widoczność liczb w kalendarzu ściennym], i diametralnych zmian raczej się nie spodziewamy [mimo to czekamy na wszelkie uwagi względem projektu]

    Cena:

    Biurkowy wyniesie ok 30zl, przy większej liczbie zamówień bardzo możliwe że uda się zejść z ceną.

    Ścienny liczymy na około 45zł [przy 10 sztukach], przy większej ilości powinno być taniej.

    Koszty są orientacyjne, dokładne podamy po konkretniejszej rozmowie z ewentualnymi wykonawcami oraz po poznaniu szacunkowej wielkości zamówienia.

    W celu dopisania się do listy proszę wejść tutaj i kliknąć "edytuj w przeglądarce". Pierwszy wpis jest moim przykładem

    zdarom
    Participant
    #115097

    Być może byłbym chętny, ale jak z grafikami? Jestem wybredny i chciałbym zobaczyć coś więcej niż tylko styczeń przed wpisaniem się na liste. Można to gdzie zobaczyć?

    Lo'Rel
    Participant
    #115102

    Ja chętnie kupię, już się dopisałem 😉

    Smiecho
    Participant
    #115108

    O właśnie! Jakie tam są fotki? Przydadzą się chociaż miniaturki do wglądu...

    Husker
    Participant
    #115109

    Być może byłbym chętny, ale jak z grafikami? Jestem wybredny i chciałbym zobaczyć coś więcej niż tylko styczeń przed wpisaniem się na liste. Można to gdzie zobaczyć?

    Wszystkie miesiące + stronę tytułową przedstawimy do przyszłego tygodnia [biurkowy będzie najprawdopodobniej wrzucony w piątek/sobotę, ścienny lekko później]

    Husker
    Participant
    #115182

    Tutaj link do wykorzystanych zdjęć [fotki będą te same w ściennym i biurkowym].

    https://www.dropbox.com/sh/wyi40ev6xa7h4ic/SyaK3sT5Y_

    Husker
    Participant
    #115341

    Po kontakcie z CEWE uzyskaliśmy ceny kalendarzy które wynoszą odpowiednio: Ścienny: 18.50 zł Biurkowy: 16 złDo tego należy jeszcze doliczyć koszt wysyłki do was wg. cen poczty polskiej lub paczkomatów.Polecamy dogadać się jeśli jest kilka osób w jednym mieście, aby kalendarze poszły tylko w jednej paczce.Termin zgłoszeń: 13.12.2013 do godziny 13:00

    The D
    Participant
    #115346

    Dobra cena, aż sobie chyba dopiszę 1 do zamówienia 🙂

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram