Kalendarz na maj

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6222

  Posucha w Star Trek Online trwa dalej. Choć uruchomione zostało The Foundry - narzędzie pozwalające na tworzenie i publikowanie własnych misji - sam Cryptic nie wprowadził zbyt wielu zmian do gry już od dłuższego czasu. Sytuacja zmieni się nieco w maju, gdyż szykowanych jest kilka mniej lub bardziej znaczących uaktualnień.

  Począwszy od piątego maja, każdy kolejny tydzień poświęcony będzie jednej z opublikowanych już serii epizodów, tj. kolejno The Breen, The Devidians oraz Cloaked Intentions. Oznacza to, że gracze raz jeszcze otrzymają możliwość zdobycia specjalnych nagród, które wcześniej dostępne były wyłącznie przez krótki okres czasu po premierach poszczególnych "odcinków". Aby tego było mało, Cryptic obiecuje dodatkowe nagrody w postaci Emblemów/Marków, a także kilka "ukrytych niespodzianek".

  Naturalnie nie zapomniano także o C-Store, do którego trafią najpierw mundury Sekcji 31, a następnie myśliwce zarówno dla strony Federacji jak i Klingonów. W drugim przypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że statki te będą także dostępne w samej grze poprzez Crafting, podobnie jak Delta Flyer.

  Natomiast wraz z końcem miesiąca aktualizacji ulegną dwie misje, a mianowicie P'Jem oraz Doomsday. Podobnie jak w przypadku S.S. Azura oraz Featured Episodes spodziewać się możemy przerywników filmowych, accolades oraz zadań odpowiadających profesji postaci.

  Wojciech
  Participant
  #97888

  Czyli nic ciekawego

  Flashbones
  Participant
  #97889

  Trzeba więc zrobić przerwę i do gry powrócić jak wydadzą sezon 4, pewnie będzie ciekawiej i może powrócą prepaidy.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram