Kaczor Dogers

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

Jest to rewelacyjna kreskówka która nadawana jest na Cartoon Network od poniedziałku do piątku o godzinie 16:50. Jest tam sporo nawiązań do różnego rodzaju sci-fi w tym i treka. Gorąco polecam zwłaszcza że w rolach głównych występują pewna kaczka i świnka. A jeśli już to widzieliście to podzielmy się wrażeniami.

Wiktoria
    Participant

Szczerze: serial fajny, ale nie rewelacyjny.. wali oklepanymi schematami... ale nie oszukujmy się ciężko jest obecnie cos nowego wymyślić, chociaż niektóre odcinki były rewelacyjne [np. o dzieciaku filozofie który miał wpłynąć na kłócące się frakcje tak aby powstał rozejm] Duży plus to gościnne występy : Elmera, Taza, Sama ... ale gdzie Ptaśiek!

Dzik
    Participant

Szkoda tylko, ze odcinki sie powtarzają dosc czesto...ale na ogol to jest super:D

Barusz
    Participant

IMO: Jedno łączy go z "Enterprise". Najlepszym jego elementem jest...czołówka 🙂 Odcinek w którym Kaczor staje przed Trybunałem był wg mnie wyraźnie wzorowany na TOS: "Court Martial". Rzecz jasna było to świadome nawiązanie.

Liquid
    Participant

Fajnie było pooglądać tego kaczorka do momentu gdy zaczeli na okrągło powtarzać odcinki.

Barusz
    Participant

Dziś dali parodię TOS: "Arena" i Diabła Tasmańskiego charakterze Special Guest Star. Ciekawostką jest fakt, że to chyba wyjątkowo parodiogenny odcinek, skoro podobne nawiązanie widziałem również w Johnnym Brawo 🙂

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram