Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Jutro premiera Ascension

Jutro premiera Ascension

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #8143

    Dołączona grafika

    Wyobraźcie sobie, że amerykański program kosmiczny lat 60. to był ledwie wierzchołek góry lodowej. Że do czasu najgorętszych dni zimnej wojny zdolności człowieka do budowy pojazdów kosmicznych rozwinięto do poziomu znanego nam z science fiction. I że w obawie przed nuklearną zagładą w tajemnicy wysłano małą część ludzkości na wielopokoleniową misję w kosmos.

    To właśnie będzie można zobaczyć od jutra w miniserialu Ascension. Przez trzy dni z rzędu stacja Syfy pokaże nam, jak życie społeczności, która porzuciła Ziemię, mogłoby wyglądać dziś. w jednej z głównych wystąpi znana Cylonka, Tricia Helfer.

    A poniżej zapowiedź.

    Jamjumetley
    Participant
    #119837

    Mam problem z oceną Ascension. Od początku pomysł umieszczenia akcji na wielopokoleniowym statku o którym opinia publiczna nie ma pojecia wydawał mi się dość ciekawy. Z drugiej strony nie wierzyłem, że można coś tak dużego zataić. Końcówka pierwszego odcinka była totalnym zaskoczeniem, ale wiele wytłumaczyła.

     

    Taki The Truman Show o zabarwieniu Sci-Fi.

     

    Później zrobiło się dziwnie. Mam na myśli wątek małej dziewczynki. Trochę za słabo wytłumaczono o co tak naprawdę chodzi. Zakończenie całości też nie było zbyt satysfakcjonujące. Momentami ten mini serial pachniał niskobudżetowymi produkcjami stacji.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram