Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Joss Whedon przeniesie S.H.I.E.L.D. do telewizji

Joss Whedon przeniesie S.H.I.E.L.D. do telewizji

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #6942

    A to niespodzianka, stacja ABC zatwierdziła produkcję serialu o S.H.I.E.L.D., a jego autorem (a przynajmniej scenarzystą i być może reżyserem pilota) będzie Joss Whedon. Można się domyślać, że z decyzją ma coś wspólnego te półtora miliarda dolarów, które zarobił tegoroczny film Whedona Avengers.

    [more]Dla mniej zorientowanych, S.H.I.E.L.D. to tajna organizacja, która delikatnie zaznaczała swoją obecność w kolejnych filmach o superbohaterach Marvela z ostatnich lat, by w końcu zagrać rolę pierwszoplanową w Avengers. Wiecie, Nick Fury (grał go Samuel L. Jackson), agenci, latający lotniskowiec - to oni. A jeśli nie kojarzycie Jossa Whedona, to się nie przyznawajcie i idźcie obejrzeć Firefly.

    Dołączona grafika

    Plan stworzenia serialu o S.H.I.E.L.D. niewątpliwie ekscytuje fanów marvelowskich produkcji, ale trudno powiedzieć, czy znajdą w nim to, na co liczą. Nie wiadomo na razie nic o postaciach, a niestety decydować tu będzie kwestia posiadania lub braku praw do znanych bohaterów. Data premiery też nie jest jeszcze znana.

    Źródło: io9[/more]

    Melnikor
    Participant
    #106873

    Z tą tajnością to bym polemizował 😛 patrz wielki latający lotniskowiec nad Nowym Yorkiem

    Jamjumetley
    Participant
    #106876

    Latający lotniskowiec mówisz?

    Dołączona grafika

    Ten? A, nie... To Cloudbase z Captain Scarlet (1967)

    Dołączona grafika

    Ten? A, nie... To Skybase z New Captain Scarlet (2005)

    Dołączona grafika

    Ten? A, nie... To Valiant z Doctor Who (2007)

    Dołączona grafika

    To musi być ten... Helicarrier z Avengers (2012)

    Cross
    Keymaster
    #106879

    Czarny nick Furry to przegięcie totalne i tak jak jestem antyrasistą, to politycznej poprawności mówię NIE.

    Match
    Participant
    #106880

    Dlaczego przegięcie? W Marvel Ultimate Fury jest czarny :)Uprzedzając pytanie - był czarny na długo przed filmami, od 2001 roku,

    Cross
    Keymaster
    #106894

    A ja tak sobie plotę o komiksach 🙂

    LIBERTO
    Participant
    #106896

    cross widzę że troszkę nie w temacie jesteś. Marvel Ultimate to nowy start całego świata Marvela i to na jego podstawie kręci się teraz filmy. wiesz takie odmłodzenie, "uCOOLowienie" starych herosów dla nowego pokolenia. z tego co wiem na przełomie wieków komiks superbohaterski w stanach miał poważny kryzys stąd takie restarty serii i tym podobne pierdoły. a że ktoś sobie wymyślił czarnego Furego to tak teraz go kręcą w filmach. i masz rację- precz z poprawnością polityczną. często zachodzi to na paranoję wręcz

    Jamjumetley
    Participant
    #106897

    Co prawda, nie widziałem tego filmu, ale Hoff dobrze pasuje. Przypomina Fury'ego z kreskówki.

    Match
    Participant
    #106899

    Nic nie straciłeś, ten film jest tak samo okropny jak wszystkie inne telewizyjne produkcje Marvela i DC 😈

    Cross
    Keymaster
    #106904

    cross widzę że troszkę nie w temacie jesteś. Marvel Ultimate to nowy start całego świata Marvela

    Tak, właśnie zacząłem ostatnio nadrabiać zaległości.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram