Forum Trek.pl Newsy Star Trek Jonathan Frakes i Masters of Science Fiction

Jonathan Frakes i Masters of Science Fiction

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #2847

  Jak informuje portal TREKNews.de Jonathan Frakes znany z roli Williama Rikera w TNG i pelnometrazowkach wyrezyseruje jeden z epizodow serii Masters of Science Fiction. Odcinek bedzie mial tytul The Discarded i oparty zostanie o wydana w 1959 roku ksiazke Harlana Elissona - tworcy scenariusza do jednego z odcinkow TOS'a. Scenariusz do rezyserowanego przez Frakesa epizodu napisza wspolnie Ellison oraz Josh Olson. Odcinek powstanie w Vancouver w Kanadzie miedzy 23 lipca a 6 sierpnia. Wiecej na ten tamat przeczytacie tutaj.

  Gosiek
  Participant
  #42975

  Dla mnie akurat o wiele ciekawszą informacją niż udział Frakesa (którego nie uważam za wybitnego reżysera i aktora) w całym tym przedsięwzięciu, jest zaangażowanie w produkcję serii samego JMS-a czyli J. Michaela Straczynskiego oraz plany oparcia scenariuszy na utworach m.in. Raya Bradbury'ego czy Isaaca Asimova. Mam nadzieję, że powstanie coś ciekawego i zabawa nie zakończy się na planowanych 13-tu odcinkach.

  Barusz
  Participant
  #43107

  Historia lubi się powtarzać. Pamiętam, że odcinki "The Twilight Zone" - chyba podobne produkcja - rezyserowane przez Frakesa leciały swego czasu na UPN tuż po prapremierach drugiego sezonu ENT. Dobra, ściśle to tylko jeden ("The Lineman").

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram