Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Jeszcze jeden trekowy test

Jeszcze jeden trekowy test

Viewing 3 posts - 46 through 48 (of 48 total)
  • Author
    Posts
  • lszekg
    Participant
    #81167

    Że tak głupio zapytam: nie wystarczy mentalność?

    Manul
    Participant
    #81168

    Hmm...To wydaje się być logiczne 😉

    Poza tym - po tym instruktażowym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=I-BbfW1mXsA

    stwierdzam, że nie jest tak źle być Redshirtem. Ha!

    #81169

    Schowajcie te phasery 🙂 Wybaczcie, ale nie rozumiem dlaczego Spock otoczony jest takim kultem. Oczywiście - można go lubić. Każdy ma jakiegoś idola w Star Trek, ale uszaty ma wyraźnie największe wzięcie. W sumie, to nic do niego nie mam, ale chyba jednak wolę towar niszowy 🙂 Taki McCoy zasługuje na wiele więcej uwagi niż mu poświęcono.

    (...)

    Dlatego ja mu poświęcam równie dużo uwagi tzn. staram się. Bławatkooki, ironiczny, opiekuńczy doktor jest... MÓJ! :mrgreen:

    Ja też nie rozumiem, ale go lubię. Jednak złamię ten fandom i powiem, że od Spocka wolę Data'ę, ale cii... Nikomu nie mów, bo mnie Eviva z Archarachne wykluczą z klubu.

    Nikt Cię nie wykluczy z klubu. 😛 Kocham kryminały w starym stylu (tych z Sherlockiem jeszcze nie miałam w ręku), a Dacie zaraz wybuduję ołatarzyk obok spockowego, więc... Jesteśmy same swoje. 😀

Viewing 3 posts - 46 through 48 (of 48 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram