Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Jesienne opady ratingów

Jesienne opady ratingów

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Keymaster

Obecna pora roku charakteryzuje się m.in. tym, że nowe seriale pojawiają się jak grzyby po deszczu, ale ich wyniki oglądalności, podobnie jak jesienne liście, dość szybko spadają. Jak w tym roku radzą sobie nowe i powracające seriale? Małe podsumowanie w dalszej części newsa.

[more]

• Nowy horrorek 666 Avenue radzi sobie fatalnie. Lepiej nie przywiązujcie się do bohaterów, bo wyniki oglądalności są coraz gorsze.
    • Drugi sezon Alphas ma wyraźną tendencję zwyżkową.
    • Arrow to to, na co czekała widownia. Start ekranizacji komiksu DC był bardzo udany. Zobaczymy, co będzie dalej.
    • Beauty and the Beast miał dobry start. Jeśli widownia przy nim zostanie, to może okazać się hitem.

• Bedlam to niezbyt głośny serial związany z ponadnaturalnymi zjawiskami. Sądząc po ratingach, nie będzie też zbyt długi.
    • Sheldon i spółka z The Big Bang Theory lecą w dół i to wyraźnie, ale i tak są najchętniej oglądani w swoim przedziale czasowym.
    • Fringe nie radzi sobie najlepiej, jednak jest w dobrej sytuacji, bo niezależnie od wyników ten sezon będzie ostatni.
    • Grimm zanotował spadek, ale nadal ma się nieźle.
    • Haven powoli się wznosi - nowe postacie chyba spodobały się widzom.
    • Nowy serial komediowy o dzielnicy zamieszkanej przez kosmitów The Neighbors ma wzloty i upadki, ale póki co wyniki mają się nieźle.

• Once Upon a Time, tak jak Grimm nieco spadł, jednak i tu sytuacja nie jest zła.
    • Revolution miał świetny start, ale stopniowo traci widzów. Jeśli tak pozostanie, to twórcy będą mieli kłopot.
    • Ósmy sezon Supernatural nie dość, że już ma lepsze wyniki niż sezon siódmy, to nadal zyskuje. Jak oni to robią?
    • The Walking Dead - co tu dużo mówić, w konkurencji z trupami żywi nie mieli szans. Prawie 11 milionów widzów i pobicie rekordu z zeszłego sezonu to premiera dająca sporą nadzieję na ciąg dalszy.
    • The Vampire Diaries udowadnia, że moda na wampiry wciąż trwa, osiągając najlepsze wyniki stacji CW.

Źródło: Blastr[/more]

Flashbones
    Participant

Beauty and the Beast przy drugim odcinku miał 40 % spadek ze względu na to ze powróciła konkurencja więc przyszłość serialu nie jest zbyt pewna.

Cross
    Keymaster

Szkoda mi tego 666 Park Avenue. Arrow i Revolution to kompletne porażki. Ten sezon Fringe uważam za najgorszy, szkoda.

Flashbones
    Participant

Popieram Revolution dość słaby jest,. Arrow to nie porażka mi się podoba. 666 Park Avenue nie będę oglądał bo serial zostanie anulowany, a szkoda bo jedną z ról gra tam Terry O'Quinn. Zapewne nie zrobią zakończenia jak to często bywa.

Cross
    Keymaster

Dla mnie niestety Arrow jest zbyt sztampowy. Ale fakt, że ja mam wysokie wymagania wobec ekranizacji komiksów 🙂

Flashbones
    Participant

Dla mnie niestety Arrow jest zbyt sztampowy. Ale fakt, że ja mam wysokie wymagania wobec ekranizacji komiksów 🙂

Jak ktoś jest zapoznany z komiksami to zrozumiałe. Ja nawet jednego nie mam więc oglądając serial mi to nie przeszkadza.

Diabeu
    Participant

To ciekawy jestem jak musiałeś nie lubić Green Arrowa w Smallville 😆

Cross
    Keymaster

A nawet całego Smallville, hehe.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram