Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Jericho zmartwychwstanie?

Jericho zmartwychwstanie?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • cinus
    Participant
    #3878

    Pomimo dwukrotnego zakończenia produkcji serialu, niektórzy najwierniejsi fani Jericho nie poddają się i próbują wymusić wznowienie produkcji.

    [more]Organizacja fanów zwana jako Jericho Rangers wydała ponad $6,000 na reklamy mające na celu zwiększenie popularności akcji, która miałaby przywrócić serial. Nadawane przez telewizję Time Warner ogłoszenie opracowane przez wielbicieli Jericho zwraca się do wszystkich producentów zainteresowanych wznowieniem serii. Oglądać je można na ekranach telewizorów w pobliżu Los Angeles lub też na stronie http://www.SaveJerichoAgain.com.

    Produkcja Jericho została zawieszona 25 marca przez telewizję CBS na skutek malejącej oglądalności (wyemitowano 7 odcinków drugiego sezonu).

    Informacja zaczerpnięta z portalu SyFy.[/more]

    Dalek
    Participant
    #59298

    Szczerze to nie wiem co tak się ludziom podobało w tym serialu. Odpadłem po 10 odcnikach. Ani to postanuklearnej atmosfery nie miało, ani ogólnie fajne nie było. Zwykły obyczajowiec z redneckami w tle. Z Firefly'em to co innego. To był wspaniały serial wart uratowania, a to?

    r_ADM
    Participant
    #59300

    Szczerze to nie wiem co tak się ludziom podobało w tym serialu.

    Dobrze prowadzona intryga.

    Dalek
    Participant
    #59310

    Wedle Lostowej zasady Kazio wiedział nie powiedział.

    I. Thorne
    Participant
    #59311

    Nie narzekaj tak.Mi podoba się sytuacja po ataku. Tylko czekam aż zaczną barterowo handlowac na pełną skalę (jak w Black Jack), wprowadzą niewolnictwo i haracze za ochronę.PS. Ja bym na ich miejscu od razu posłał ludzi w poszukiwaniu baz wojskowych na szaberek.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram