Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Jedenasty film ST

Jedenasty film ST

Viewing 13 posts - 16 through 28 (of 28 total)
  • Author
    Posts
  • Kronos
    Participant
    #8916

    Fajnie, DS9 zasłużyła na film, pozatym lepiej niech następny film będzie z nimi niż z Entkiem np. 😕

    Kronos
    Participant
    #8923

    T`reker ty łobuzie, pospieszyłem się i naciolem się 😈

    Reyden
    Participant
    #8951

    Kolejny żart czy na serio ENT bedzie leciał na POLSACIE ❓ ❓ 👿 😛 😛

    Bo jak ST XI i ENT na POLSACIE to żart, to powiesze autorów , a T'Rekera potne na kawałeczki i wystrzele w słońce 👿 👿 👿 👿 👿

    Q
    Participant
    #8956

    A to dla tych co lubią Kino & Polityke w jednym.

    http://winstars.free.fr/english/bush.html

    Mozna to sobie powiesic nad lóżkiem!

    Slawek
    Moderator
    #8968

    O entku na polsacie pierwsze słysze. Pewnie kolejny Prima Aprilis. A ST XI to też żart, więc czekam Reyden aż mnie w kosmos wyślesz. Pozdrowie od ciebie kosmitów i załoge Alfy 😛

    Coen
    Participant
    #8972

    Jak ja nienawidze pierwszego kwietnia....

    Reyden
    Participant
    #8986

    O entku na polsacie pierwsze słysze. Pewnie kolejny Prima Aprilis. A ST XI to też żart, więc czekam Reyden aż mnie w kosmos wyślesz. Pozdrowie od ciebie kosmitów i załoge Alfy 😛

    Dobra juz cie kopnołem , mozesz wracać

    WAR IS OVER

    Krusty
    Participant
    #9040

    No T'Reker takich żartów to się nie robi ja już szampana szykowałem kalendarz kupiłem żeby odliczać dni do powrotu Sisko. Kiry, Ezri, Bashira, O'Briena, Worfa, Odo, Quarka, Noga, Jake'a, Weyuona itd. A ty mi tu takie numery wycinasz i nadzieje robisz że panowie b&b wreszcie się opamiętali.

    Slawek
    Moderator
    #9042

    Wiesz. Lubie sobie żartować z ludzi i chciałem aby żart był dobry. Celowo też napisałem go 31.III bo wiedziałem, że gdybym napisał go 01.IV to nikt by się nie nabrał. A tak miałem ubaw 😛

    Reyden
    Participant
    #9043

    Wiesz. Lubie sobie żartować z ludzi i chciałem aby żart był dobry. Celowo też napisałem go 31.III bo wiedziałem, że gdybym napisał go 01.IV to nikt by się nie nabrał. A tak miałem ubaw 😛

    I to twój błąd

    te dwa dni spowodowały ze wiekszość forumowiczów mało cię nie "zlinczowała" 😛

    Warp_10
    Participant
    #9045

    No T'Reker takich żartów to się nie robi ja już szampana szykowałem kalendarz kupiłem żeby odliczać dni do powrotu Sisko. Kiry, Ezri, Bashira, O'Briena, Worfa, Odo, Quarka, Noga, Jake'a, Weyuona itd.

    wymienienie Ezri, zamiast Jadzii, S31 uznala za obraze Jedynej Slusznej Dax [i nie wciskac kitu, ze juz jej nie ma (pozatym

    swoja droga, to tak dac sie nabrac... ;PPPPPP

    Vashar
    Participant
    #9047

    wymienienie Ezri, zamiast Jadzii, S31 uznala za obraze Jedynej Slusznej Dax ❗ 

    A po co miałaby zostać wymieniona... co? 😛

    Wcisnę ci kit i powiem, że _jej już nie ma_ i nie mogłaby się pojawić w ST XI... więc wymienienie jej w prima aprilisowym liscie na pewno by spowodowało, że wszyscy od razu by się zorientowali, że to kawał 😛

    swoja droga, to tak dac sie nabrac... ;PPPPPP

    Ciebie też czasem łatwo nabrać 😛

    Krusty
    Participant
    #9050

    No T'Reker takich żartów to się nie robi ja już szampana szykowałem kalendarz kupiłem żeby odliczać dni do powrotu Sisko. Kiry, Ezri, Bashira, O'Briena, Worfa, Odo, Quarka, Noga, Jake'a, Weyuona itd.

    wymienienie Ezri, zamiast Jadzii, S31 uznala za obraze Jedynej Slusznej Dax

    swoja droga, to tak dac sie nabrac... ;PPPPPP

    O ile wiem to ja zajmuje sie sprawami sekcji 31 tutaj ;).

    Moderator prosi o usuwanie niepotrzebnych cytatow.

Viewing 13 posts - 16 through 28 (of 28 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram