Forum Trek.pl Newsy Star Trek Jak wygląda początek gry w STO?

Jak wygląda początek gry w STO?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

Zgodnie z przewidywaniami, wraz ze zbliżającą się premierą gry Star Trek Online pojawia się coraz więcej informacji dotyczących rozgrywki. Poniżej prezentujemy opis pierwszych kilku godzin gry (po stronie Federacji).

[more]Pierwszą rzeczą, jaką przyjdzie nam zrobić, jest stworzyć własnego kapitana. Mnogość opcji sprzyja kreacji wielu nowych ras obcych, więc każdy będzie zadowolony. Fani Daty - tak, androidy też są możliwe! Można też nieco pomajstrować przy uniformie.

Tutorial zaczyna się od potyczki z Borgiem. Jesteśmy młodym chorążym na pokładzie okrętu Federacji, a nasz kapitan rozkazuje nam udzielić wsparcia przyjaznej jednostce będącej pod ostrzałem. Wkrótce mamy okazję przejąć dowództwo nad owym okrętem - jesteśmy kapitanem! Oczywiście Borga wciąż trzeba pokonać, a nasza mała Miranda jakiś udział w tym będzie mieć, czyż nie?

Po walce możemy trochę pobawić się naszym nowym statkiem - konkretnie, to trochę zmienić jego wygląd. Chcesz mieć Mirande a'la TOS? Nie ma problemu. Okręt można też pomalować.

Co robimy potem? Siadamy za sterami naszego małego, prywatnego złomu i lecimy w galaktykę, która przecież jest zaje... no, bardzo duża. Ot, możemy sobie polecieć do Romulan czy Klingonów, ale warto pamiętać, że mamy do dyspozycji niewielki stateczek.

Większość misji ma miejsce w pobliżu planet bądź też na ich powierzchni, ale nie jest to bynajmniej regułą. Zdarzają się też zadania polegające na pomocy jakiejś jednostce czy bazie. Od czasu do czasu wpadniemy też na piratów czy Borga śmigających po kwadrancie Alfa - ot, coś dla urozmaicenia naszego życia.

Zawsze możemy też eksplorować kosmos, dokonywać pierwszych kontaktów, czy też przewodzić misjom dyplomatycznym. O PvP jak na razie nadal mało wiadomo, gdyż z beta testów wniosków zbyt wielu wyciągnąć nie można i wszystko pokaże praktyka.

Kiedy znudzi nam się samotne śmiganie po wielkim wszechświecie, zawsze możemy zebrać grupkę znajomych i popróbować swoich sił z kilkoma sześcianami Borga lub jakimiś innymi antagonistami. Zazwyczaj jednak oprócz walki w przestrzeni kosmicznej naszym zadaniem będzie przesłać się na powierzchnię czy też na pokład wrogiego statku, by tam wykonać jakąś misję.

Przypominamy, że za niecałe dwa tygodnie rozpoczną się otwarte beta testy gry. Zachęcamy do spróbowania swoich sił!

Źródło: MASSIVELY[/more]

Dr Bobaz
    Participant

Zastanawiam sie czy bedzie jakas mozliwosc kupienia gry, albo jej pre-orderu w wersji pudelkowej w naszym kraju.Na razie, wiem ze mozna zamowic gre w wersji do pobrania i ze steam'u i z d2d (na drugim imho korzystniej...), ale gdzie nie znajde wersji pudelkowej, to do Polski nie sprzedaja...Ktos natknal sie moze na pre-order dostepny w pudelku i w sprzedarzy w/do Polski, albo pre-order do pobrania z innego serwisu (najlepiej rozliczanego w dolarach, nie w euro 🙂 )?Z gory dzieki za informacje 🙂

Zarri
    Participant
    cinus
    Participant

większość brytyjskich sklepów sprzedających grę prowadzi wysyłkę międzynarodową - zdaje się, że także ten najtańszy (HMV bodajże, albo jakoś tak) - wychodzi w sumie chyba około 25 funtów wtedy. Ja jednak chyba raczej na steama się skuszę 🙂

astved
    Participant

sprawdzony i tani sklep ktory nie oszuka http://www.amazon.co.uk 25 funtow + chyba 7 za wysylke do PL, jednak polecam wersje pudelkowa, poniewaz w zestawie znajduje sie fajna realna koszulka , karty, mapa galaktyki no i ladne opakowanie z papierami. Sama wersja cyfrowa bez pudelka to jakos nie to. Ps. w zestawie amazon znajduje sie oficer Borg miedzy innymi do wykorzystania w grze

większość brytyjskich sklepów sprzedających grę prowadzi wysyłkę międzynarodową - zdaje się, że także ten najtańszy (HMV bodajże, albo jakoś tak) - wychodzi w sumie chyba około 25 funtów wtedy. Ja jednak chyba raczej na steama się skuszę 🙂

Flashbones
    Participant

Ja zrezygnowałem z kupna, muszę najpierw przetestować, dostałem klucz do closed bety, teraz sciagam gre za pomocą ich downloadera, ale wolno idzie jakoś z ich serwera.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram