Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Jak wygląda Comic-Con

Jak wygląda Comic-Con

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5710

  Mało kto z naszych okolic może sobie pozwolić na wyjazd na taką imprezę jak Comic-Con, a pewnie wielu by chciało zobaczyć, jak tam jest. Na szczęście są na miejscu fani, którzy lubią się dzielić takimi rzeczami. W dalszej części prezentujemy Wam dwuczęściowy filmik nagrany podczas przechadzki w głównej sali konwentu.

  [more]

  Źródło: Blastr[/more]

  Cross
  Keymaster
  #91579

  Jeden z uczestników targów Comic-Con, grupujących fanów fantastyki, ugodził piórem innego fana tego gatunku. Wcześniej między mężczyznami doszło do kłótni o zbyt bliskie usytuowanie ich krzeseł na sali.

  Ranny 20-latek, z niewielkimi obrażeniami, został przewieziony do szpitala. Napastnik został zatrzymany przez policję za atak "z użyciem śmiertelnej broni".

  Do incydentu doszło w jednej z sal targów Comic-Con w San Diego, podczas konferencji z udziałem aktora Setha Rogena, poświęconej komedii science-fiction "Paul".

  - Sala nie była zbyt duża, mężczyźni pokłócili się o miejsce – powiedział David Stafford z policji w San Diego. – Napastnik, w koszulce z nadrukiem z filmu "Harry Potter", został zatrzymany i wyprowadzony w sali – dodał.

  A księża przecież ostrzegali... 😀

  fluor
  Keymaster
  #91580

  Polecam artykuł o Klingonach na Comic-Conie oraz tym co tam się wyprawia 🙂 CNN :]

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram