Forum Fantastyka Star Trek jak szybki jest NX-01 ?

jak szybki jest NX-01 ?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 121 total)
  • Author
    Posts
  • Coen
    Participant
    #8791

    Wiesz Entek juz jest mocniejszym okretem niz Dedalus który miał byc najpotezniejszym okretem zbudowanym przez ludzi w swoim czasie wiec...

    Natomiast w sprawie frachtowców to ogien móglby wyrzadzic szkody, bo np. 2 NX juz by sobie z jednym D-7 mogły poradzic (to pierwszy wariant ten z 2146 wiec...)

    EddieGcT
    Participant
    #8792

    Wiesz Entek juz jest mocniejszym okretem niz Dedalus który miał byc najpotezniejszym okretem zbudowanym przez ludzi w swoim czasie wiec... 

    Natomiast w sprawie frachtowców to ogien móglby wyrzadzic szkody, bo np. 2 NX juz by sobie z jednym D-7 mogły poradzic (to pierwszy wariant ten z 2146 wiec...)

    Z Dedalus-em to tak troche dziwnie wyszlo a moze to o Entku zapomnieli kiedys wspomniec 🙂

    Jesli chodzi o starcie 2 NX vs D-7 to raczej by sobie poradzily tylko czy frachtowce tez sobie poradza, tak wogule to ciekawe jak maja sie dziala fazowe w stosunku do tego czegos "strzalkowego" ala jakies dzialka

    Slawek
    Moderator
    #8793

    A ja powiem tyle, że wystarczy poczekać do końca drugiego sezonu i sami zobaczymy co autorzy wymyślili. Entka nie oglądam ale wydaje mi się, że on wcale nie leci ot tak jak najdalej od ziemi. To by było nierozsądne w Regeneration jak tą sferę znajdą na ziemi to jakoś entek też tam doleci.

    Anonymous
    Guest
    #8794

    hmm...A czy jest szybszy od Speedy Gonzalesa, albo od tego strusia co robi pi bip pi bip ? Piotr uważa że struś osiąga max warp 1.2 😯 I mówi że jest szybszy od tego statku. :lol:PS. Piotr a ile Max osiąga Speedy? 😕

    Piotr
    Keymaster
    #8795

    hmm...A czy jest szybszy od Speedy Gonzalesa, albo od tego strusia co robi pi bip pi bip ? Piotr uważa że struś osiąga max warp 1.2 😯  I mówi że jest szybszy od tego statku.  😆

    PS. Piotr a ile Max osiąga Speedy?  😕

    NX-01 osiaga max warp 5, wiec chyba jednak jest wolniejszy. 😛

    PS. Nie wiem, jego nie sprawdzalem. 😛

    Anonymous
    Guest
    #8796

    Tak ale w zasadzie to nie jest powiedziane że to są Max osiągi tych stworzeń. One mogą nie pokazaywać swoich prawdziwych możliwości jeszcze i ich cały potencjał może być głęboko uśpiony. A okręty osiągają swoje Max i więcej nie przekroczą. Pozdrawiam Adahl.

    Piotr
    Keymaster
    #8797

    W sumie masz racje, sugeruje przeprowadzic dokladne badania. Daj znac gdy czegos sie dowiesz. 😉

    Anonymous
    Guest
    #8798

    A wiesz, wydaje mi się ze Speedy jest jednak szybszy od Strusia. Jest mniejszy a co za tym idzie bardziej opływowy. Nie zatrzymują go przeszkody, które spowalniają Strusia. Tak mi się przynajmniej wydaje. Pozdrawiam Adahl.PS. Jak się czegoś dowiem to dam znać. Być może okaże się że federacja zrobiła błąd inwestując w okręty a mogli poprostu strusie sobie kupić. 😉 😆

    Trzmielu
    Participant
    #8799

    Tak ale w zasadzie to nie jest powiedziane że to są Max osiągi tych stworzeń. One mogą nie pokazaywać swoich prawdziwych możliwości jeszcze i ich cały potencjał może być głęboko uśpiony. A okręty osiągają swoje Max i więcej nie przekroczą. Pozdrawiam Adahl.

    no czy ja wiem, warp 13 entka w all good things... transwarp i naped strumieniowy voya 🙂 w statkach tez dzemie potencjal 🙂

    Anonymous
    Guest
    #8800

    Być może, być może. Jednak zwierzątka te mają jedną cechę, której nigdy nie przebiją okręty ze ST. Sa mianowicie ładniejsze od nich 😛 Żaden okręt nie dorówna pod względem wyglądu małemu "futrzakowi" 😉 lub strusiowi . Pozdrawiam Adahl.

    Coen
    Participant
    #8801

    No nie sadze Adahl:] K'Vort, B'rel, Vor'Cha, Negh'Var czy betleH bija bibipa i futerkowca na łeb 8)

    Anonymous
    Guest
    #8802

    Mi osobiście statki w ST z wyglądu się aż tak nie podobały, ładniejsze były już w B5. Chociaż ja w sumie to w ogóle s-f aż tak nie lubię. Futerkowce są The Best 😆 Pozdrawiam Adahl.

    Coen
    Participant
    #8803

    B5 miało minbaryjsko-vorlonskie oskubane kurczaki:) Choc okrety Narnów i Ziemian mi sie podobaly:)

    Q
    Participant
    #8804

    B5 miało minbaryjsko-vorlonskie oskubane kurczaki:) Choc okrety Narnów i Ziemian mi sie podobaly:)

    EEEEEEeeeeee......tam gadacie.

    Najpiekniejszy to jest entek D na tle szescianu Borg.

    A nie jakies oskubane czy nawet opierzone tusze drobiowe 😉

    Anonymous
    Guest
    #8805

    E tam gadacie nic nie jest piękniejsze od Ayumi Hamasaki (no może tylko majne Angel 🙂 ). Pozdrawiam Adahl.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 121 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram