Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Uniwersum Gry, porady i taktyka Jak stworzyć Kardasjanina, Romulanina i Jem'Hadar

Jak stworzyć Kardasjanina, Romulanina i Jem'Hadar

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
    Guest
    #5359
    Eviva
    Participant
    #85706

    Próbowałam, wyszłam jeszcze gorsza, niż jestem w rzeczywistości, tak że szybko to skasowałam.

    Zarri
    Participant
    #85707

    majQa' Qa Tlho' :>

    Piotr
    Keymaster
    #85708

    Przyda mi się ten Romulanin. ;>

    Anonymous
    Guest
    #85710

    Ja czekam na Picarda, Kirka albo Rikera. Samemu mi się nie chce dłubać. No i przydałoby się też "How to: make a Eviva".

    Eviva
    Participant
    #85718

    Nie, Mordko, jeśli chodzi o mnie, to żaden tutorial nie pomoże. Ja jestem taki dziwny klocek lego, co nie pasuje do żadnego zestawu i za trudno by było przerobić się na mnie (zakładając, że komuś by się chciało). Ale dzięki za to, że się o mnie tak troszczysz 🙂

    Dr Bobaz
    Participant
    #86039

    Nowy howto tego samego autora - spraw sobie swojego wlasnego Vorta! Nowka nie-smigany, swiezo klonowany.

    How to: make a Vorta

    Dr Bobaz
    Participant
    #86638

    I kolejny howto z serii "Zrob to sam". Sponsorem dzisiejszego odcinka sa Zmienni (Changelings):

    How to make your own Odo (Changeling)

    tym razem efekt koncowy troche slabszy, i poradniczek mniej dopracowany.

    Piotr
    Keymaster
    #86642

    No to dopisujemy do góry. 😉

    Dr Bobaz
    Participant
    #86653

    Dzień obfity w ciekawostki. I kolejny poradniczek, tym razem nieco bardziej oscarowo. Wcale nie James Cameron przedstawia:

    How to: make your own Na'vi

    LIBERTO
    Participant
    #108104

    odświeżam. czy ktoś ma dostęp do jakiś innych poradników typu How to: make your own... rasy ze stowiki są raczej nudne (poza romulanami i kardachami)? może ktoś ma coś ciekawego, innego? niestety czarodziej google nic interesującego nie podpowiada ;-(

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram