Forum Fantastyka Star Trek Jak Star Trek: Nemesis zniszczył Shinzona

Jak Star Trek: Nemesis zniszczył Shinzona

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Participant

Guardian.com.uk zamieścił ostatni wywiad z aktorem Star Trek Nemesis Tomem Hardy (Shinzon). Oto fragment tego wywiadu.

Hardy miał swoja wielka chwile w 2002, gdy gral złoczyńcę w Star Trek Nemesis. Niestety, ten film zrobił klapę. Zapowiadany jako Coś Wielkiego a następnie szybko pozbawiony zludzeń, Hardy stał się alkoholikiem i uzależnił się od kokainy. To kosztowało go małżeństwo.

Dołączona grafika

"Całkiem wypadlem z torów i mam szczęście, ze w moim życiu nie wydarzyło się coś strasznego, że nie jestem w więzieniu lub martwy - ponieważ zmierzałem do tego. Teraz znam swoja bestię i muszę ją okiełznać. To jak mieszkać z 400-tu funtowym orangutanem, który chce mnie zabić. Jest dużo silniejszy ode mnie, nie mówi tym samym językiem i biega w ciemnościach mojej duszy. Sprzedałbym własną matke za działkę kokainy."

Źródło: Trekweb

Kamil
    Participant

Evivko moim skromnym zdaniem to nie można oskarżać za niepowodzenia w życiu prywatnym filmu i klapy tego filmu.

Może nie bezpośrednio, ale klapa filmu typu STAR TREK, a jak słyszysz STAR TREK to i fanfary muszą być w tle, bardzo źle oddziałowuje na samopoczucie człowieka, który zapewnie oddał całą swoją duszę przy pracy.

Eviva
    Participant

Evivko moim skromnym zdaniem to nie można oskarżać za niepowodzenia w życiu prywatnym filmu i klapy tego filmu.

Cóż, ja za swoje niepowodzenia mogłabym oskarżyć swój szpital i klapę szpitala - został zamknięty, choć stoczyliśmy o niego heroiczną walkę. Kazdy jednak przyjmuje te rzeczy inaczej.

Może nie bezpośrednio, ale klapa filmu typu STAR TREK, a jak słyszysz STAR TREK to i fanfary muszą być w tle, bardzo źle oddziałowuje na samopoczucie człowieka, który zapewnie oddał całą swoją duszę przy pracy.

Dokładnie.

Lo'Rel
    Participant

Ech, ten Hollywood...

Taki Hollywood, że zatrudnia się Pianistę jako przeciwnika dla Predatora.Zawsze tam było ciężko. O byle błysk fleszy i swoje 5 minut ludzie są zdolni do wszystkiego. A gdy się nie udaje tego zdobyć... No cóż...

Eviva
    Participant

Taki Hollywood, że zatrudnia się Pianistę jako przeciwnika dla Predatora.

Zawsze tam było ciężko. O byle błysk fleszy i swoje 5 minut ludzie są zdolni do wszystkiego. A gdy się nie udaje tego zdobyć... No cóż...

Gdy się nie udaje, jesteś looserem, nikim, śmieciem, kompletnym zerem. To dlatego tak się o to zabijają, nie dla sportu. Trzebaby najpierw zmienić sposób myslenia ludzi, a nie da się, jeśli już dzieciakom za pomocą seriali o różnych "Hannah Montana" czy "Jonasach" wpaja się przekonanie, że jak nie odniesiesz w życiu sukcesu, to mozesz się od razu powiesic, bo nikomu nie jesteś do niczego potrzebny.

Kamil
    Participant

Taki Hollywood, że zatrudnia się Pianistę jako przeciwnika dla Predatora.

Zawsze tam było ciężko. O byle błysk fleszy i swoje 5 minut ludzie są zdolni do wszystkiego. A gdy się nie udaje tego zdobyć... No cóż...

Przecież on wogle sie nie nadaje na tooo takie to chude i wogle. To film zrobi klape na 100%.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram