Forum Trek.pl Newsy Star Trek Jak powstawał Star Trek

Jak powstawał Star Trek

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Participant

17. listopada, równo z wypuszczeniem najnowszej odsłony Treka na DVD i Blu-ray, wydawnictwo Titan Books uraczy nas albumem o powstawaniu filmu - Star Trek: The Art of the Film.

[more]Nadchodząca książka otrzymała oficjalne zatwierdzenie od producenta i reżysera - JJ Abramsa. Dzięki wydawnictwu będziemy mogli spojrzeć "od kuchni" na drogę, jaką przeszła najnowsza część Star Trek.

Dołączona grafika

Przygotowując ten 160-cio stronicowy album, autor Mark Cotta Vaz ściśle współpracował z producentami "jedenastki", dzięki czemu będziemy mogli zobaczyć wcześniej niepublikowane obrazy, ilustracje koncepcyjne, projekty kostiumów i lokacji. Album zawierać ma też słowo wstępne od reżysera.

Źródło: TrekMovie[/more]

Kamil
    Participant

Tylko że w polsce pewnie nie bendzie dostępny :glare:

fluor
    Keymaster

Oczywiście, że będzie... tak samo jak komiksy ST:Countdown 😉

Lo'Rel
    Participant

Ja się piszę bez dwóch zdań, jako zdeklarowany fan jedenastki.

Jamjumetley
    Participant

Ja też spróbuję się zaopatrzyć. Tym bardziej, że w twardej oprawie.

biku1
    Participant

Tylko że w polsce pewnie nie bendzie dostępny :glare:

Ale człowiek jest zaradną istotą i sobie poradzi. 🙂 Zresztą w czasach internetu i zakupów na innych kontynentach to już nie problem.

Wracając do samej pozycji to fajna sprawa taki album, będzie do kolekcji z XI i na pewno stanie na mojej półce. Nawet cenę mają sympatyczną w amazonie 20 $ --> "ST: The Art of the Film" ciekawe tylko czy jak już będzie dostępny nie pokaże się dopisek "item can be shipped only within the U.S.". Bo wtedy to sobie nie za wiele kupicie no chyba, że na ebayu. 🙂

Podobnie było w zeszłym roku z tą pozycją "ST : The Complete Comic Book Collection" po tym jak stała się dostępna pojawiło się to obostrzenie dla kupujących spoza terytorium USA.

Jamjumetley
    Participant

No ale z amazon.co.uk, to już chyba bez problemu przyślą, nie? 🙂 Tylko, że cena ciut wyższa chyba wyjdzie - 21Ł.

biku1
    Participant

Po pierwsze to trzeba być dobrej myśli, że skoro wydają to w UK to i w USA nie powinno być ,żadnych ograniczeń względem wysyłki. 🙂

A cena nie taka ciut wyższa. Różnica pomiędzy .com a .uk jest prawie 90-100% licząc gołą cenę samego albumu bez kosztów przesyłki. [$ licząc po 2,8 zł i funta po jakieś 4,85 zł]

Ale faktycznie z książkami to z .uk nie ma problemu na terenie Europy. Choć amazon.co.uk wciąż jeszcze trzyma się durnych norm ,że do Polski wysyła praktycznie tylko CD, DVD i książki.

Więc tutaj jak ktoś będzie chciał może już sobie spokojnie kupić, tylko ta cena. :/ Najlepiej jest wtedy trafić na jakąś promocję-obniżkę. Ja tak kupowałem tę książkę i kosztowała ledwie kilka funtów i jak to połączyłem z innym zamówieniem to koszt tej pozycji naprawdę wyszedł jakoś niecałe 50 zł. 🙂

Jamjumetley
    Participant

Ja tak kupowałem tę książkę i kosztowała ledwie kilka funtów i jak to połączyłem z innym zamówieniem to koszt tej pozycji naprawdę wyszedł jakoś niecałe 50 zł. 🙂

Nie zdawałem sobie sprawy, że dolar aż tak cieniutko teraz stoi...

Co do encyklopedii. Wypatrzyłem tą samą w Empiku. Nie mam tylko pewności, czy dołączają też ten dodatek (głównie z Voyagerem), który wyszedł w 1999. Piszą, że tak, ale jest to tylko wklejony oryginalny tekst po angielsku. Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma na ten temat info?

biku1
    Participant

Aby nie odbiegać zbytnio od głównego tematu to powiem krótka to wydanie które mam ma taką samą liczbę stron co to wydanie z Empiku więc pewnie jest to to samo.

A dodatek/uzupełnienie odnośnie Voya jest normalną częścią książki, doklejoną do wcześniejszego wydania. Czyli w okładce mamy najpierw starsze wydanie a potem od pewnego momentu zaczyna się te zdaje się sto parę stron o Voyagerze, ostatnich odcinkach DS9, ST X i innych uzupełnień co razem daje nam ponad 700 stron informacji na temat ST.

Z tego co widzę to TUTAJ masz jeszcze taniej niż w Empiku tą pozycję. 🙂

Jamjumetley
    Participant

Hehe dzięki. Zobaczę, czy się zdecyduję 🙂 A, żeby rzeczywiście nie robić więcej Offtopa, posłużę się stroną sklepu, na której biku1 znalazłeś encyklopedię: Star Trek: The Art of the Film - 85,90. Do tego dochodzą koszty wysyłki, czyli:

1) Pocztą - 16zł

2) Kurierem - 15zł

3) Osobiście - we Wrocławiu za friko

biku1
    Participant

O faktycznie będą mieli też ten album w swojej ofercie. I tu mnie zaskoczyli , zresztą z tego co widzę to mają 92 pozycje w kategorii Star Trek. 🙂

Lakme
    Participant

3) Osobiście - we Wrocławiu za friko

We Wrocławiu służę pomocą 🙂

- może będzie taniej przy wysyłce - choć raczej niewiele o ile będzie ciężkie.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram