Jak odblokowac tiery bazy floty

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • marekbuli
    Participant
    #7298

    Witam. Co mam zrobic aby odblokowac tiery bazy. Np chcę odbyc trening u skill retnaider to musze cos dblokować, i tak po kolei u każdego w bazie floty.Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedź

    Smiecho
    Participant
    #111195

    W skrócie: kolejne Tiery bazy są odblokowane poprzez wykonywanie projektów. Każdy projekt wymaga czasu i dużej ilości zasobów.

    Dokładniej: http://stonline.pl/artykul/9056/rozbudowa-bazy-floty.html

    marekbuli
    Participant
    #111208

    Dokładnie to niewiem w jaki sposób zostałem członkiem elite defense starfleet. Dokładam nie dużo do projektów (malo gram raczej to rozrywka). Niby baza ma 16 lvl, a większosc rzeczy w bazie jest dla mnie niedostępnych. Teraz nie wiem czy warto dokładac czy dać sobie spokój?Pozdrawiam

    MnICH
    Participant
    #111210

    Dokładnie to niewiem w jaki sposób zostałem członkiem elite defense starfleet. Dokładam nie dużo do projektów (malo gram raczej to rozrywka). Niby baza ma 16 lvl, a większosc rzeczy w bazie jest dla mnie niedostępnych. Teraz nie wiem czy warto dokładac czy dać sobie spokój?

    Pozdrawiam

    Sprawdz od jakiej rangi jest zaznaczone "buy from provisioned fleet stores" w ui floty, zakladka "settings", a nastepnie dowiedz sie jakie sa wymagania by takowa range otrzymac.

    Jesli nie pamietasz w jaki sposob zostales czlonkiem floty, to zapewne stosuja tam "ninja invite" czyli spamuja kazda osobe jaka napotkaja zaproszeniem do floty. Takie floty moga nie miec przejrzystych i jednoznacznych zasad awansu.

    marekbuli
    Participant
    #111211

    Dziekuje za odpowiedż. Ma range junior officer a trzeba miec officer. Napisałem do floty za zapytaniem jak awansować. Ciekawe co odpisząpozdrawiam

    OZy7
    Participant
    #111226

    Dokładnie to niewiem w jaki sposób zostałem członkiem elite defense starfleet. ...

    Pewnie zaszpanował ci ktoś zaproszeniem i nieświadomie kliknąłeś , proponował bardziej świadomy wybór. 😉

    Flot PL jest parę i każda cię z chęcią przyjmie.

    http://stonline.pl/artykul/8468/polskie-fl...rek-online.html

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram