Forum Trek.pl Newsy Star Trek J.J. Abrams rozczarowany brakiem Star Treka na Comic-Con

J.J. Abrams rozczarowany brakiem Star Treka na Comic-Con

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

Reżyser powstającego właśnie filmu o początku przygód załogi pierwotnego Enterprise, J.J. Abrams, stwierdził, iż jest rozczarowany z powodu nie wzięcia Treka na Comic-Con International.

[more]Comic-Con w San Diego to największy festiwal pop kultury na świecie; wytwórnia Paramount stwierdziła, iż nie wystawi tam żadnej ze swoich aktualnych produkcji.

Według Abramsa nadchodzący film będzie musiał odciąć się od 'kiczu' oryginalnej serii, a zarazem odkryć relacje pomiędzy głównymi bohaterami. Ma to wpłynąć na realizm produkcji. Reżyser przyznaje, ze nigdy nie widział, jak poznali sie Spock i Kirk; jak stali sie przyjaciółmi - i dokładnie to ukazać ma film; w tle zaś ma być cala 'rodzina' Enterprise.

Premiera filmu Star Trek przewidywana jest na 8 maja 2009 roku.

Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI-FI Wire.[/more]

Eviva
    Participant

Premiera filmu Star Trek przewidywana jest na 8 maja 2009 roku.

Do tego czasu uwiędnę z niecierpliwości. A za "kicz" pan Abrams ma u mnie fangę w nos - jesli kiedykolwiek spotkamy się twarzą w twarz, co jest na szczęście akurat tak samo prawdopodobne, jak gdyby świnki morskie miały dostać skrzydeł.

Zarathos
    Participant

Przecież Trek, podobnie jak w zasadzie wszystkie seriale telewizyjne i filmów kinowych dla szerokiej publiczności to kicz - przynajmniej wg. definicji tegoż. Nie ma o co się oburzać, oglądać i cieszyć się, jak się podoba. I lać na krytyków i innych dupków z góry 🙂

Eviva
    Participant

Przecież Trek, podobnie jak w zasadzie wszystkie seriale telewizyjne i filmów kinowych dla szerokiej publiczności to kicz - przynajmniej wg. definicji tegoż. Nie ma o co się oburzać, oglądać i cieszyć się, jak się podoba. I lać na krytyków i innych dupków z góry 🙂

Ja ich olewam równo. I właściwie niech będzie, że to kicz - ale przynajmniej jest to kicz, który mi się podoba i który dostarcza mi mnóstwa wzruszeń. I chyba z dwojga złego lepiej oglądać którykolwiek z Trekowych seriali niz jakąś "Pamelę" czy coś równie głupiego, w czym szlocha nieszczęśliwa miłość... przez 180 bitych odcinków.

Cross
    Keymaster

nadchodzący film będzie musiał odciąć się od 'kiczu' oryginalnej serii, a zarazem odkryć relacje pomiędzy głównymi bohaterami

Będą gejami zapewne.

Eviva
    Participant

nadchodzący film będzie musiał odciąć się od 'kiczu' oryginalnej serii, a zarazem odkryć relacje pomiędzy głównymi bohaterami

Będą gejami zapewne.

Pomysł wcale nienowy, obracany na YouTube w te i wewte. W następnej kolejnosci zrobi się gejów z czterech Muszkieterów, a z Zorro zooofila (żył z koniem).

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram