Forum Trek.pl Newsy Star Wars J.J. Abrams potwierdzony jako reżyser Gwiezdnych Wojen

J.J. Abrams potwierdzony jako reżyser Gwiezdnych Wojen

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #7196

    Przedwczoraj pojawiła się wieść, że mający się ukazać w 2015 roku siódmy epizod Gwiezdnych Wojen wyreżyseruje J.J. Abrams. Mało kto w to wątpił, ale teraz mamy pewność - informacja została potwierdzona. Zarówno odpowiedzialna za Lucasfilm Kathleen Kennedy, jak i sam George Lucas są pewni, że twórca najnowszych filmów Star Trek jest świetnym kandydatem do objęcia steru przy produkcji kontynuacji Gwiezdnej Sagi.

    Źródło: Startrek.com

    Cross
    Keymaster
    #109928

    Komentarz znaleziony w necie:

    NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    JJ Abrams reżyserem Star Wars :((((((((((((

    odwieczna walka w końcu przegrana [*]

    😎

    Slawek
    Moderator
    #109934
    Dalek
    Participant
    #109936

    Lucas zrobił już taką masakrę, że już tylko lepiej może być 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #109955

    Wolałbym, aby jednak wybrał Treka albo Wojny.


    @Cross
    - czemu właściwie przegrana? 😉


    @Slawek
    - super to "badum-tsss" na końcu 😀

    Melnikor
    Participant
    #109957

    "A Long Time Ago, In A Galaxy Far, Far Away..."Wróć! "A Long Time Ago in alternative time line, In A Galaxy Far, Far Away..."

    Sai
    Participant
    #109959

    Hmmm... facet nawet filmy kręcić potrafi, więc teraz ma monopol na dwie największe sagi 😉 Treka i Gwiezdne Wojny. Mam nadzieję, że GW mu się tak nie spodobają, że przyczyni sie do redukcji zainteresowania branży nowym-starym Trekiem.

    Mordah
    Participant
    #110028

    O, nie! Nakręci film w którym strzelają i machają mieczami z jarzeniówek. Zniszczy wieloletnią tradycję SW o rycerzach Jedi, którzy nie zabijają tylko medytują i rozdają jedzenie biednym.Tak samo jak ze Star Trekiem zrobił film, w którym ciągle się tłukli po ryjach zamiast badać i eksplorować galaktykę jak to było w oryginale.

    Piotr Saks saxiu
    Participant
    #110206

    A to chyba nie jest źle jak akurat on to nakręci?Wyobraźcie sobie, że Uwe Boll wziął się za ST Online.Tak czy owak - jeżeli to będzie dobre lub znośne kino to obejrzę. Kiedyś sobie kupiłem trzy pierwsze części sagi o GW, o ile epI jakoś przeżyłem to dalej już bez dużej ilości piwa się nie obeszło... A najlepsze było ,,tak mistrzu``.Paradoksalnie jeden z moich ulubionych momentów w GW to moment jak młody Anakin opowiada jak wyrżnął Jeźdzców Tusken. Ni cholery nie wiem czemu?

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram