Forum Trek.pl Newsy Star Trek J. J. Abrams o swoim udziale w tworzeniu ST XI

J. J. Abrams o swoim udziale w tworzeniu ST XI

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Barusz
  Participant
  #2803

  Jak można było przeczytać w serwisie wp.pl J. J. Abrams zdystansował się od pomysłu uczynienie go głównym twórcą jedenastego filmu trekowego. Zgodnie ze słowami znanego producenta, cała historia jest 'nie do końca zgodna z prawdą' ('not entirely accurate'). Cokolwiek miałoby to znaczyć 😉

  News na wp.pl

  News na Trektoday

  Barusz
  Participant
  #41238

  Czekając na kolejne newsy związane z powstaniem i produkcją nowego filmu można stwierdzić, że sam pomysł przedstawienia w nim pierwszego spotkania i początków przyjaźnie Kirka i Spocka jest dobry. W USA generacja wychowana na TOSie to dziś trzydziesto- i czterdziestolatkowie, dla których te dwie postacie to symbole Treka i... młodości. Zapewne chętnie pójdą oni do kin na taki film, tym bardziej, że jego zrozumienie nie będzie wymagało znajomości seriali powstałych po roku 1990, których oni znać nie muszą.

  I. Thorne
  Participant
  #41245

  Coś mi się zdaje, że to będzie raczej film "familijny". Wychowani na TOS-ie wezmą z sobą dzieci i juz mamy nowe pokolenie zarażone.Przy okazji zwiększy się sprzedaż DVD z serialami i filmami bo przecież ludzie będą ciekawi ciągu dalszego.

  EMH Mark IX
  Participant
  #41264

  Abrams nie tyle zdystansował się od powiązań z nowym filmem trekowym, co raczej dementuje pogłoski na temat fabuły ST XI (choć jak sam stwierdził w wywiadzie: "postacie Spocka i Kirka są tak spektakularne, że mogłyby żyć wiecznie").

  W ostatnim newsletterze startrek.com pojawia się jednak informacja, że jest planowany udział Abramsa jako producenta i reżysera oraz na temat współpracy przy pisaniu scenariusza z Alexem Kurtzmanem i Roberto Orci.

  Jak dla mnie znacznie ciekawszy jest fakt, że Rick Berman nie będzie miał nic wspólnego z powstającym filmem.

  Szczegóły TUTAJ.

  Pozdrawiam

  Doc

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram