Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Islam kontratakuje

Islam kontratakuje

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 38 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #7191

    Paranoja poddawania się politycznej poprawności przez państwa Europy osiąga nowe pułapy. Austriacka społeczność muzułmańska oskarżyła duńską firmę Lego o szerzenie nienawiści. Zdaniem muzułmanów zestaw klocków tworzących pałac Jabby Hutta jest podobny do meczetu i minaretu Hagia Sophia. Żądają przeprosin za obrażenie ich uczuć religijnych i epatowanie czystym rasizmem. Muzułmanom nie podoba się również szef kartelu przemytników. Uważają, że Jabba przedstawiony jest jako „terrorysta” palący fajkę wodną i mający mordercze zapędy.

    Dołączona grafika

    Źródło: Telegraph

    perekel
    Participant
    #109869

    Paranoja ma się naprawdę dobrze. Kwitnie wręcz. 😛

    Mordah
    Participant
    #109873

    No dobra, a gdzie ta "paranoja poddawania się politycznej poprawności przez państwa Europy" wspomniana na początku newsa?

    Doro
    Participant
    #109874

    Jeyny sposob na krzyki estremistów to nie słuchanie ich, osądzanie wszystkich ich przez pryzmat fanatyków to jak osądzanie polaków przez pryzmat moherów.

    Barusz
    Participant
    #109877

    No dobra, a gdzie ta "paranoja poddawania się politycznej poprawności przez państwa Europy" wspomniana na początku newsa?

    W tym, że ktokolwiek zainteresował się tym oskarżeniem, OCZYWIŚCIE. W gazetach o niej piszą itd.

    I naprawdę darujcie sobie gadkę o "moherach". Ktoś ma kompleksy i chce się poczuc lepszym, to niech, nie wiem, kupi sobie sudoku, rozwiazuje i przez to niech się czuje jakże mądrym i rozwiniętym.

    Mordah
    Participant
    #109881

    W tym, że ktokolwiek zainteresował się tym oskarżeniem, OCZYWIŚCIE. W gazetach o niej piszą itd.

    Czyli Trek.pl, a na pewno Cross'a jako autora, też ogarnęła ta paranoja, bo o tym napisał.

    Barusz
    Participant
    #109882

    Nie, "The Telegraph".

    Mordah
    Participant
    #109883

    To co z tą paranoją, bo już nie wiem. Niby że "w gazetach o niej piszą itd.", ale tutaj jak się pisze to już nie jest paranoja.Tak na marginesie, to paranoja z newsa Cross'a miałaby miejsce gdyby uznano roszczenia tych oszołomów z Austrii. Póki co, jest to paranoja innego rodzaju.Myślałem, że to zostało tutaj umieszczone żebyśmy się mogli pośmiać, a nie jako ostrzeżenie przed najazdem islamskiej hordy na nasze dobra i przekonania.

    Barusz
    Participant
    #109884

    Nie, paranoja polega na tym, że ktoś poważny, w tym wypadku "The Telegraph" zainteresował się niepoważnym żądaniem.

    Mordah
    Participant
    #109885

    A ten news jest czym? Brakiem zainteresowania czy może Trek.pl nie jest odpowiednio poważny? Ja z drugiej strony uważam, że pisanie o tym jest raczej mrugnięciem okiem do czytelnika i nie jest to traktowane na poważnie.Myślę, że ten news można postawić obok informacji, że Putin z Tuskiem rozpylali mgłę i że będzie w Łodzi tor F1.

    Diabeu
    Participant
    #109886

    Nie zapominajmy o trotylu!A Islam to zło.

    Barusz
    Participant
    #109887

    Generalnie religia to zło, prawda?Powiedz, wciąż wierzysz, że nie masz jakiegoś przeolbrzymiego kompleksu, co najmniej na pograniczu choroby, na tym punkcie? Na punkcie pisania o tym jakie to złe/głupie sa religie przy każdej możliwej okazji.

    Diabeu
    Participant
    #109888

    Nie mam, zresztą nie pisałem o tym ,że religie to zło już od wielu miesięcy na tym forum, ale musiałeś nie zauważyć.

    Barusz
    Participant
    #109889

    Słodkie. Nie tak jak podsumowanie kultury mającej prawie półtorej tysiąca lat i będącej fundamentem życia milionów ludzi jednym słowem, ale słodkie.

    Diabeu
    Participant
    #109890

    Nazizm też mógłby mieć tysiąc lat, ale na szczęście się zorientowali i go zniszczyli.A brednie choćby miały i miliard lat są w dalszym ciągu bredniami, więc Twój argument to żaden argument.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 38 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram