Forum Trek.pl Newsy Star Trek Internetowe badanie społeczności fanów Star Trek

Internetowe badanie społeczności fanów Star Trek

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • Author
    Keymaster

Serdecznie zapraszam do udziału w internetowym badaniu polskiej społeczności fanów Star Trek - TrekSonda 2010. Ankieta jest w pełni anonimowa i dostarczy cennych danych do poznania ogółu fanów w Polsce i ich zachowań.

Wnioski i raport końcowy zostaną przedstawione na TrekSferze 2010, która odbędzie się 22-25 lipca w Warszawie na konwencie Avangarda VI.

Romek 63
    Participant

Ciekawa ankietka 🙄 Już wypełniłem 🙄

Kell Aset
    Participant

Też wypełniłem a co tam.

Jamjumetley
    Participant

Melduję wykonanie zadania

Lo'Rel
    Participant

Potwierdzam swój udział.

Flashbones
    Participant

Ankieta wypełniona.

perekel
    Participant

Ankieta wypełniona.

Eviva
    Participant

Ankieta wypełniona.

Match
    Participant

Ja też! Ja też! Tak! Tak!

Silver Phoenix
    Participant

Też dorzuciłem swoje trzy grosze... Fluor - nie zdziw się, gdy trafisz na ankietę, gdzie na pierwszy rzut oka odpowiedzi nie współgrają ze sobą - masz do czynienia z trekkerem na emeryturze 😛

Toreth
    Participant

Anonimowa, nie anonimowa, od razu będzie wiadomo, które odpowiedzi są moje po miejscu zamieszkania :blush:

Bartas
    Participant

Ja również wypełniłem.

fluor
    Keymaster

Dzięki za ankietki - akcja jeszcze potrwa przez jakiś czas a już uzbieraliśmy prawie 200 wypełnionych 🙂

I. Thorne
    Participant

Wypełniona.Powiem prawdę jak ktoś mnie blisko zna to skuma, która ankieta jest moja 🙂

Manul
    Participant

Skoro fluor każe, to wypełniam. W jednym pytaniu zosrientowałam się w ostatniej chwili, że chodzi o inne filmy scifi, a nie po prostu o inne filmy...A już chciałam napisać o "Martwicy mózgu".

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram