Forum Trek.pl Newsy Star Trek Interaktywny lot na Enterprise

Interaktywny lot na Enterprise

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4601

  Paramount Pictures International (PPI) stworzył "wzmocnioną rzeczywistość" (AR) Star Trek, podróż dla fanów, w której będą mogli doświadczyć Enterprise jak nigdy przedtem.

  [more]

  Dołączona grafika

  Jak informuje Experience the Enterprise, interaktywna wersja Star Trekowego Enterprise w 3D mieści się w jednej dłoni. Jest już dostępna pięciominutowa podróż na Enterprise, łącznie z możliwością przetestowania systemów obronnych statku, silników impulsowych i napędu warp.

  Każdy posiadacz kamery internetowej może uczestniczyć w locie Enterprise przy użyciu futurystycznej technologii znajdującej się w sercu być może najbardziej popularnego uniwersum scifi wszechczasów. Fan otrzymuje 'holo-symulację kadeta' w Gwiezdnej Flocie, w Akademii, gdzie rekruci Kirk, Spock i McCoy zapisują się na początku nowego filmu."

  To pierwszy raz, gdy technologia AR została użyta, by w ten sposób zmienić tak znany film w życie. Sama aplikacja została skonstruowana przy użyciu trójwymiarowego modelu Enterprise pokazanego w filmie, jak również wykorzystuje efekty specjalne, użyte przy produkcji. Zostały one wykonane przez PPI agencję artystyczną Picture Production Company (PPC), przy współudziale specjalistów od "poprawiania rzeczywistości" z Total Immersion.

  Żeby wziąć udział w programie, kliknij ten link. Ci, którzy nie posiadają kamery internetowej lub po prostu chcą zobaczyć demo przed skorzystaniem z okazji, mogą udać się tutaj.

  Źródło: Trektoday[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram