Forum Fantastyka Star Trek Insurrection na TVN-ie

Insurrection na TVN-ie

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • Author
    Posts
  • Krusty
    Participant
    #2097

    Tym razem nie byłem pierwszy ;). A wracajać do tematu... emisja:06.06 niedziela, g. 10:35 - tutaj http://tvn.pl/6352,1166455,nasze.html link dla ciekawskich. Radze spojrzeć na fotkę ;).

    Slawek
    Moderator
    #19285

    Teraz nie pozostaje mi nic innego do powiedzenia jak "a nie mówiłem" :P. A obrazek zaiste ciekawy ;), nie ma to jak orientacja w temacie.

    AHM
    Participant
    #19286

    No tak świat się zmienia!!!! W końcu ktoś o nas pamięta, jak się rozpędzą to może i Nemesis pokażą. TVN ma jaja!Tylko te fotki i ten opis widać że to pisał laik.

    Gosiek
    Participant
    #19288

    To rzeczywiście pomyślna wiadomość. Jeden z lepszych trekowych filmów w ogólnodostępnej (no prawie) stacji TV. 😀 Oby tak dalej, to może doczekamy się na TVN Nemesis albo i jakiegoś serialu w końcu... Eh, chyba się trochę rozpędziłam. 😉 Pozostaje mieć nadzieję, że tłumaczenie będzie co najmniej na takim samym poziomie jak w przypadku First Contact. I tylko ta godzina emisji... 😈

    Slawek
    Moderator
    #19289

    Zawsze lepsza ta 10:35 od 9:35 😉 - godzina snu więcej.

    O`mus
    Participant
    #19292

    A może to sprawa listów powysyłanych (ja np. wysłałem z 3 maili osobny :D). Choć jak już puszczają to mogliby tak od generations zacząć 😛

    mattik
    Participant
    #19293

    Jestem w 90% pewien, że nie jest to efekt wysyłania listów. Pewnie tą zapchajdziure (dla nich...) mieli już dawno w planie. Co najwyżej się cieszą, że Ci co wysyłąją te listy pomyślą sobie, że coś zdziałali :evil:.

    Domko
    Participant
    #19297

    Nie narzekajcie na porę emisji. 10:30 to dosyć późna pora - po co marnować dzień i spać do 11??

    Krusty
    Participant
    #19298

    Mattik napisał:

    Jestem w 90% pewien, że nie jest to efekt wysyłania listów. Pewnie tą zapchajdziure (dla nich...) mieli już dawno w planie. Co najwyżej się cieszą, że Ci co wysyłąją te listy pomyślą sobie, że coś zdziałali .

    Wiemy, ale czy nie można pomarzyć, że w końcu coś zdziałaliśmy. Teraz, kiedy w telewizji takie pustki dobre i to. Co do opisu to jest on lepszy od poprzedniego ;). A swoją drogą mam nadzieje, że znów usłyszymy to słynną i kultową już kwestie: „Jazda!".

    mattik
    Participant
    #19300

    Taaaaa Krusty. Bez "jazdy" ani rusz :mrgreen:. A może jednak zdziałalismy? Trzeba wysyłać znowu. Może doczekamy się wreszcie serialu :P? (uchh... te marzenia...)

    Slawek
    Moderator
    #19303

    Co wy z tym "jazda" macie? :P. Techno party (bleeee) robicie czy jak ;).A co do tłumaczenia to mam dziwne wrażenie, że będzie to coś w stylu przełożenia książki Star Trek Insurrection/Rebelia. Czyli np. Królikarnia i (chyba) klingończycy...

    fluor
    Keymaster
    #19412

    Nie wiedziałem, że Borg Queen miała też swoją dolę w ST: Insurrection 🙂 To zdjęcie zapowiada ostrą JAAAZDĘĘ 😀

    kryzysik
    Participant
    #19424

    Moze TVN ma jakas wersje z upgrade'owana i w Insurrection dostala sie rolka Borg Queen 😀

    mattik
    Participant
    #19445

    Może będzie chciała się odmłodzić w tej wersji :mrgreen:?

    Domko
    Participant
    #19446

    Może Insurrection jest inne niż myślimy? Może Picard ratuje Ba'ku przed inwazją Son'a i okazuje się, że wśród Ba'ku mieszka zresocjalizowana Królowa Borg, a nie jakaś Anish. Może to w niej zakocha się Picard. Może...Ech... Chyba się rozpędziłem. 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram