Forum Fantastyka Star Trek Inne role aktorów ze Star Treka

Inne role aktorów ze Star Treka

Viewing 15 posts - 541 through 555 (of 604 total)
  • Author
    Posts
  • Melnikor
    Participant
    #115759

    Gra ona w serialu Arrow matkę Olivera Queena (niechcący ją rozpoznałem).

    Kurde, oglądam Arrow'a i w życiu nie skojarzyłem. 😮

    Coen
    Participant
    #115767

    Ja tak samo 😮

    zdarom
    Participant
    #115794

    http://www.youtube.com/watch?v=3JqNqrqtTd4

    Pod tym linkiem jest wideo dzięki któremu ten fakt wyczaiłem. Gdybym nie zajmował się głupotami to dalej żyłbym w nieświadomości że niemal co tydzień ogladam Borg QUeen. Jak by nie patrzeć w obu serialach zwracaja się do niej prawie tak samo "Queen" ;]

    Jamjumetley
    Participant
    #115795

    Oglądam od nowa Stargate SG1. Paczę i oczom nie wierzę: Anteaus czyli Quark 😉

    Kilka odcinków później pojawia się senator Kinsey (Ronny Cox) czyli Jellico z TNG.

    zdarom
    Participant
    #115796

    Jeśli dobrze pamiętam ten Anteus jest przedstawicielem jednej z 4 ras które tworzyły jakiś sojusz czy coś. Dobrze pamiętam? Nie bedę teraz sprawdzał na necie bo mi się nie chce. W skład tego sojuszu wchodzili pradawni, asgardczycy, Nox (Anteaus) i jeszcze ktoś. Potem dalej, dalej, dalej była mowa że ludzie mają szanse dołączyć do tego grona. Dobrze pamiętam? tak z 4-5 lat temu to oglądałem.

    The D
    Participant
    #115797

    Chyba dobrze, choc oglądałem to na TVN duużo dawniej, jakoś razem z Buffy. Przedstawiciel tej dodatkowej rasy miał jakoś pod wodą hacjendę i chyba z raz porwał nasza wesoła gromadkę.A wracając do Quarka - nie poznałbym go gdybym nie oglądał "Far Beyond the Stars" i materiałów dodatkowych z DS9 🙂

    Barusz
    Participant
    #115801

    Z większych ról to jeszcze dyrektor szkoły Buffy (był na kontrakcie w dwóch serialach w tym samym czasie, w DS9 i w Buffy).

    Jamjumetley
    Participant
    #117269

    Sharpe's Honour z prominentną rolą Alice Krige czyli królowej Borg.

    Cross
    Keymaster
    #118059

    The versatile actor, who played Dr. Julian Bashir on Star Trek: Deep Space Nine, will join the cast of Game of Thrones for the show's upcoming fifth season, according to The Hollywood Reporter. He'll play Doran Martell.

    Jamjumetley
    Participant
    #118316

    Jako, że Star Trek Online mi się znudził, postanowiłem spędzić czas z innymi grami. W Dead Space kapitana Mathiusa zagrał J. G. Hertzler (Martok z DS9), a w Uncharted 2 w Schäfera wcielił się René Auberjonois (Odo, również DS9).

    Dopiero teraz obejrzałem też Arrow i za nic w świecie nie powiedziałbym, że Moira Queen to Borg Queen 😛

    Melnikor
    Participant
    #118318

    Wiesz, przy aktorach z ST ciężko często 'zobaczyć' że aktor jest znajomy, przynajmniej ja ich częściej 'słyszę' niż 'widzę'.

    Cross
    Keymaster
    #119525

    William Shatner pojawi się w nowych odcinkach piątego sezonu Haven.

    zdarom
    Participant
    #119547

    Przed chwilą po kolejnym odcinku The walking Dead zaczołem skakać po kanałach i trafiłem na film/serial (nie mam pojęcia, nawet nie chce mi się sprawdzać) Remo William w którym grała Kate Mulgrew.

    Ostatnimi czasy także zaczołem, a praktycznie kończe oglądać Magazyn 13 w którym gośćinnie występóją Kate Mulgrew (Kapitan Kathryn Janeway), Brent Spiner (Data) oraz Rene Auberjonois (Odo).

    W srialu Ray Donovan występuje Denise Crosby czyli Porucznik Natasha "Tasha" Yar.

    Eviva
    Participant
    #119750

    Ja wyczaiłam ostatnio tylko Kevina Sorbo, czyli Dylana Hunta w Hawaii 5-0. Grał biznesmana mordercę i zupełnie mu to nie pasowało. Taki przyjemny z niego facet....

    Reyden
    Participant
    #121788

    NCIS S11E18-E19 oraz S12E03

     

    S11E18-E19

     

    Scott Bakula zagrał w jednego z agentów NCIS .

    Przy okazji gra tą samą rolę w NCIS New Orleans .

     

    S12E03

     

    W dawną miłość doktora Mallarda wcieliła się Alice Kriege czyli królowa Borg z ST:FC i finału Voyagera .

    Także najnowszy odcinek Darm Matter i mamy znanego trekowego aktora - konkretnie Wil Wheaton , nikomu chyba nie trzeba go przedstawiać .

Viewing 15 posts - 541 through 555 (of 604 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram