Forum Fantastyka Star Trek Inne role aktorów ze Star Treka

This topic contains 557 replies, has 77 voices, and was last updated by  Melnikor 3 years ago.

Viewing 15 posts - 526 through 540 (of 558 total)
  • Author

Doro
    Participant

Boska Jeri Ryan czyli 7 z 9 jakoSonya Blade w Mortal Kombat - nowy serial Warner Bros

Melnikor
    Participant

Shatner w pierwszym odcinku 3 sezonu "Rookie blue" (czy tam po naszemu "Nowe gliny")

master_bruce
    Participant

Oglądam sobie najnowszy odcinek "Two and a half man", aż t nagle:

Dołączona grafika

Barusz
    Participant

Albo tu go postarzyli do roli, albo w finale Desperatek odmłodzili, bo jednak widać dużą różnicę w tym, jak się trzyma. I zbyt dużą ;>

Jamjumetley
    Participant

Odświeżyłem sobie po latach The Core. Film, moim osobistym zdaniem, nie zasłużył na krytykę, która na niego spłynęła.

Nie o samym filmie jednak, a o aktorze. Bruce Greenwood gra w nim rolę dowódcy wyprawy terranautów - komandora Roberta Iversona. Zastanawiam się, czy J.J. Abrams nie zaangażował go w Treku właśnie po obejrzeniu The Core, bo odgrywa on w filmie identyczną scenę jak rozmowa z Kirkiem w barze tuż po bójce. Nawet kwestie są podobne. Jedyna różnica jest taka, że mówi wielkimi słowami do Hilary Swank, a nie do Chrisa Pine'a 😉

Na marginesie - drugoplanową rólkę gra też Alfre Woodard, czyli Lily ze Star Trek: First Contact.

Cross
    Participant

Turek w "Da Vinci Demons" to dr. Bashir 🙂

Barusz
    Participant

Benedict Cumberbatch zagrał Charlesa Aikena w filmie "Sierpień". Film ma amerykańską prapremierę w listopadzie, ale sztuka, której jest ekranizacją jest znana i Aiken, to taka antyteza Khana z STXII i w ogóle badassów, z którymi kojarzy się aktor. Życiowy nieudacznik, który się jąka, nic mu się nie udaje, nie może znaleźć normalnej dziewczyny i ciągle się przewraca (podziwiałem aktora, że potrafi się tak ładnie przewrócić, wstać i dalej grać, bo chyba musiało go boleć ;]). Nie mogę się doczekać 🙂

Barusz
    Participant

Scott Bakula (kpt Archer z ENTka) jest nominowany do Emmy, telewizyjnego Oscara, najważniejszej telewizyjnej nagrody na świecie. Co ciekawe aktor ma już cztery nominacje na koncie, ale pochodzą one... sprzed 20 lat, gdy jeszcze grał Zgubionego w Czasie. Teraz wystąpił w filmie o gejach, więc wygrana (pierwsza) jest w zasadzie przesądzona ;]Na ten sam pomysł wpadł także Benedict Cumberbatch (Khan z ST Abrams). Nie dostał nagrody (tylko nominację) za Sherlocka to wystąpił w filmie o gejach. Innym filmie, dodam dla jasności.Kolejnym nominowanym jest Zachary Quinto (neoSpock). Tu akcent fantastyczny, bo Zachary wystąpił w American Horror Story.W tym samym serialu wystąpił także James Cromwell ( Zefram Cochrane z FC i Entka, + kilka mniejszych ról).Wśród nominowanych znajdziemy także nazwisko odtwórczyni jego asystentki z tegoż serialu, Alfre Woodard.

Barusz
    Participant

W 18 odcinku młodzieżowego disneyowskiego serialu Austin & Ally Robert Picardo zagrał lekarza z lekkim przerostem ego i sarkastycznym poczuciem humoru 🙂

Barusz
    Participant

No, ale Hanę Montanę to już operował... "Tuvok" we własnej osobie. Który w ogóle gra sporo, ostatnio np. "zaliczył" epizodzik w Żarze Młodości, siostrzanym serialu Mody na Sukces 😉

LIBERTO
    Participant

w I'Carly też gra dość często- wyluzowanego dyrektora szkoły

Reyden
    Participant

Ed Begley Jr. grajacy w ST:VOY 3x08/09 Henrego Starlinga grał również w CSI Miami Scoota O'Sheya , okazało się że również grał w BattleStar Galactica 1978 - grał tam jednego z pilotów BSG .

Melnikor
    Participant

Właśnie na TVP 2 leci Mistrz kamuflażu, denna komedia czwartego sortu, w którym rolę głównego antagonisty gra Spiner.

Eviva
    Participant

Ja widziałam kapitan Janewa w jednym z odcinków seriali "Napisała: morderstwo". Wyglądala zabójczo i taka też byla.

zdarom
    Participant

Przed chwilą grzebiąc w... necie 🙂 natrafiłem na jakiś filmik z Susanna Thompson I czyli Królowa borg z ST:Voyager. Gra ona w serialu Arrow matkę Olivera Queena (niechcący ją rozpoznałem). Poza tym grała jeszcze epizoyczne role w TNG (Varel / Więźniarka Jaya) i DS9 (Dr Lenara Kahn).

Viewing 15 posts - 526 through 540 (of 558 total)

You must be logged in to reply to this topic.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram