Forum Fantastyka Star Trek Inne role aktorów ze Star Treka

Inne role aktorów ze Star Treka

Viewing 15 posts - 511 through 525 (of 558 total)
  • Author
    Participant

obejrzałem właśnie jedna z "arcydzieł"stacji (nomen-omen) SyFy pt "Arachnoquake", a tam niejaki Ethan Philips gra ojca głównego bohatera

W tej superprodukcji gra również Edward Furlong (John Connor z Terminatora 2). Nieźle podupadli chłopaki z karierami... :/

O kurde, nie poznałem gościa. Wiedziałem, że ma "mordę znajomą", teraz jak napisałeś to już kojarzę.

Diabeu
    Participant

No dobra nie z Treka, ale...

Asylum kolejny raz atakuje podróbką filmu, tym razem zrobili nieudolną wersję Hobbita o wdzięcznym tytule Age Of The Hobbits

Dołączona grafika

Którego to filmu głównym bohaterem jest -

Dołączona grafika

ten pan. Poznaje ktoś? 😆

Piotr
    Keymaster

Indeed. ;>

Cross
    Participant

No dobra nie z Treka, ale...

W Extracted (SF o możliwościach wnikania do cudzych wspomnień) gra Sasha Roiz (kpt. Renard w Grimmie/Sam Adama w Caprice).

Dołączona grafika

Melnikor
    Participant

Oglądam właśnie "Ostry dyżur" aka "ER" i w 18 odcinku 9 sezonu wydaje mi się iż gra Max Grodenchik (Rom z DS9).

Diabeu
    Participant

Sprawdziłem i nie gra.

r_ADM
    Participant

Slyszalem, ze sprawdzanie kto i gdzie gral na imdb jest w tym watku niemile widziane :]

Melnikor
    Participant

Sprawdziłem i nie gra.

Dołączona grafika

Chyba jednak tak.

Memory Alpha: Among the television series he guest starred in are ER

Slyszalem, ze sprawdzanie kto i gdzie gral na imdb jest w tym watku niemile widziane :]

imdb nie jest wyrocznią, też miewają braki w informacjach.

Diabeu
    Participant

Po pierwsze ja nie pisałem, że sprawdzałem na imdb, chociaż jednak tam 😉

Po drugie nie widzę w tym nic złego.

fluor
    Keymaster

W Castle 5x06 grają Jonathan Frakes i Armin Shimerman, a w samym odcinku aż roi się od nawiązań do treka i innych sf.

Diabeu
    Participant

O właśnie fluor - warto zaliczyć ten serial?

fluor
    Keymaster

Moim zdaniem warto, ale obejrzyj sobie pierwszy odcinek - ja bardzo polubiłem tych bohaterów i ten typ humoru.

Melnikor
    Participant

Kolejna dwójka w Ostrym Dyżurze:Tim Russ (Tuvok) w ep15 s11 jako radiolog.Louise Fletcher (Kai Winn) w ep18 s11 jako pacjentka.

Diabeu
    Participant

Zacząłem oglądać serial 'Inwazja' (bardzo dobry jak narazie) i w 3im odcinku pojawia się Armin Shimerman, czyli

Dołączona grafika

jako właściciel Sklepu Jubilerskiego.

master_bruce
    Participant

Jeffrey Combs, czyli ten, który grał chyba wszystkich możliwych kosmitów z treka podłożył głos dla jednego z przeciwników Żółwi Ninja w najnowszym serialu animowanym TMNT.

Viewing 15 posts - 511 through 525 (of 558 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram