Forum Fantastyka Star Trek Inne role aktorów ze Star Treka

Inne role aktorów ze Star Treka

Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 604 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #108969

    Dobry trop, bo dla mnie te nowe fikuśne filmy to już nie ST. Mam nadzieję, że posiadać własne zdanie można? 🙂

    Diabeu
    Participant
    #108982

    E no, Quinto w ogóle nie zagrał, podejrzewam także, że nawet się nigdy nie urodził.

    Match
    Participant
    #108983

    Moim zdaniem na.miano trekowych aktorow zasluguja jedynie nastepujacy: Jeffrey Hunter, Susan Oliver, Leonard Nimoy, Majel Barrett, John Hoyt, Peter Duryea, Laurel Goodwin

    master_bruce
    Participant
    #108992

    Kurde, już teraz nie wiem, czy idę dobry tropem, ale Louise Fletcher, czyli bajorańska Vedek Winn z DS9 wystąpiła w filmie "Brainstrom" z 1983r. u boku Christophera Walkena.

    Diabeu
    Participant
    #109228

    http://www.filmweb.pl/film/Ognisty+przybysz-2007-262673

    Właśnie leciało na TV Puls i widziałem z pół filmu. Film tragedia, ale wystąpił w nim (kadr z owego 'dzieła')-

    Dołączona grafika

    Co najlepsze, nie mogłem sobie przypomnieć skąd znam tego aktora, dopóki 5 minut temu nie sprawdziłem na IMDb, to chyba niezbyt dobrze o nim świadczy albo o mojej pamięci 😉

    LIBERTO
    Participant
    #109247

    no jak to "czikotaja" nie pamiętasz? to pewno przez brak tatuażu na pysku. ale potwierdza sie reguła, od której wyjątkiem jest Patric Stewart, że pierwszoplanowi aktorzy treka spaśli się 😉

    master_bruce
    Participant
    #109292

    obejrzałem właśnie jedna z "arcydzieł"stacji (nomen-omen) SyFy pt "Arachnoquake", a tam niejaki Ethan Philips gra ojca głównego bohatera:

    Dołączona grafika

    Diabeu
    Participant
    #109295

    no jak to "czikotaja" nie pamiętasz? to pewno przez brak tatuażu na pysku. ale potwierdza sie reguła, od której wyjątkiem jest Patric Stewart, że pierwszoplanowi aktorzy treka spaśli się 😉

    No kurde mój mózg dostał dziwnej zawiechy i nie mogłem sobie za cholerę przypomnieć, a to mi się baaardzo rzadko zdarza, gdyż pamięć do aktorów, nawet tych mało znanych mam rewelacyjną. To był błąd, który potwierdza regułę 😛

    A co do spasłości to Patrick Stewart trzyma linię.

    Reyden
    Participant
    #109299

    Jonathan Frakes zagrał minirolę ( raczej cameo ) w 3 części cyklu Bibiotekarz . Pojawił się identycznie w 2 części .Frakes obie części też reżyserował . Philipsa i paru innych mocno zamaskowanych aktorów z ST to ja głównie po głosie poznaję .Samej twarzy aktora w innym filmie z reguły nie poznam .Co do miana aktorów trekowych to dla mnie oznacza to aktorów którzy :- grali główne role w serialu - tutaj to wiadomo - grali postacie z 2 lub 3 planu , dość często się pojawiające czy aktorzy który grali w ST dużo ról np. J.G. Hertzler ( generał a potem kanclerz Martok , Robert O'Reilly ( kanclerz Gowron z TNG i DS9 ) , Jeffrey Combs ( Shran z ENT , Weoyun i Brunt z DS9 ) czy Vaughn Dale Armstrong ( znany z wielu ról w różnych seriach m.in. admirał Foster z ENT ) albo John de Lancie ( czyli Q ) .- grali jedna rolę ale dość szczególną dla serii czy rolę która mocna wryła się w pamięć - np. Alice Krige ( królowa Borg z finału Voyagera czy ST:FC ) albo James Cromwell ( przede wszystkim jako Cochrane z ST:FC choć ma też kilka innych ról w ST ) .

    master_bruce
    Participant
    #109301

    Philipsa i paru innych mocno zamaskowanych aktorów z ST to ja głównie po głosie poznaję .

    Własnie po tym go poznałem, pomimo nawet tego, że oglądałem "Arachnoquake" z lektorem.

    Barusz
    Participant
    #109303

    Ja zawsze odruchowo patrzę na początku filmu na znajome nazwiska. Jeszcze w czasach preinternetowych (czyli dla mnie jeszcze 10 lat temu) miałem np. problem z Andrew Robinsonem (Garak z DS9), bo to popularne imie i nazwisko, make-oup w serialu nosił wielki i nie wiedziałem (i nie miałem jak sprawdzić) czy to on.

    Diabeu
    Participant
    #109305

    Barusz mam to samo, ale głównie w serialach. Jak tylko dojrzę znajome imię i nazwisko a nie kojarzę na 100% to od razu przesiadam się z tivika do kompa i włączam IMDb celem identyfikacji.Taki nawyk 😉

    mad
    Participant
    #109308

    ja z kolei po oczach, mimice i zachowaniu poznaje tych aktorów. Podczas oglądania poraz któryś z kolei seriali ST, wpisywałem w memory alpha aktorów i odrazu było widać tych głównie 3 planowych którzy powtarzali się w różnych epizodach świata ST. a kardachów fakt trudno zidentyfikować

    Cross
    Keymaster
    #109366

    obejrzałem właśnie jedna z "arcydzieł"stacji (nomen-omen) SyFy pt "Arachnoquake", a tam niejaki Ethan Philips gra ojca głównego bohatera

    W tej superprodukcji gra również Edward Furlong (John Connor z Terminatora 2). Nieźle podupadli chłopaki z karierami... :/

    Diabeu
    Participant
    #109370

    A może specjalnie zagrali w takim filmie? 😛

Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 604 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram