Forum Fantastyka Star Trek Inne role aktorów ze Star Treka

Inne role aktorów ze Star Treka

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 604 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #24508

    No a ja widze ze kolezanki i koledzy przestaja kojarzyc ostatnie wielkie produkcje ;>. John Ryes-Davies znany jako Gimli z Wladcy Pierscienia odtwarzal wszak role holoprojekcji Leonarda da Vinci w kilku epizodach Voyagera. Oj wstyd wstyd moi drodzy 😉

    fije
    Participant
    #24544

    Jesli chodzi o filmy Jean Luc'a to http://www.thepsn.org/psn/filmlist.asp

    A jesli chodzi o sztuki to http://www.thepsn.org/psn/PlayList.asp

    naprawde imponujące:)

    Piotr
    Keymaster
    #24563

    W filmie American History X wystapil Avery Brooks znany z roli Benjamina Sisko w DS9. Film godny polecenia nie tylko ze wzgledu na ta role. 😉

    EMH Mark IX
    Participant
    #24592

    Hehh... Właśnie obejrzałem Legalną Blondynką 2 i wyszczerzyłem się od ucha do ucha. W filmie zagrał Bruce McGill (cpt. Braxton).

    Reyden
    Participant
    #24594

    Bruce McGill grał też w MacGyver-erze Jacka Daltona, przyjaciela Maca; Zagrał też w jednym z odcinków B5 - 3x10 Severed Dreams, majora Eda Ryana - dowódcę jednego ze zbuntowanych okrętów - chyba EAS Alexander,Poza tym w filmie Strażnik Czasu zagrał Matuzaka - szefa temporalnej policji .

    Liquid
    Participant
    #24694

    Aktor Armin Shimerman ->Quark, zagrał tez w Buffy Postrach wampirów, dyrektora szkoły.

    CoBrah
    Participant
    #24751

    W serialu komediowym "Rozowe lata 70-te" Reda Formana gra Kurtwood Smith - z Voyagera Annorax (odcinki Year of hell), z DS9 Thrax (Things Past) i ze ST VI prezydent Federacji.

    Voy
    Participant
    #24864

    Wlasnie obejrzalem Johnny'ego Mnemonic'a, i choc widzialem ten film juz wczesniej, umknela mi rola Diny Meyer (Jane) przy boku Keanu. Meyer grala rowniez w ST: Nemesis komandor Donatre.W Patriocie (z Melem Gibsonem) wielebnego Olivera gra Rene Auberjonois (nigdy nie moge zapamietac tego nazwiska ;))Zlego Kruge w ST 3 gra Christopher Lloyd, znany na pewno wszystkim z serii Powrot do przyszlosci. Co ciekawe Lloyd spotkal sie z Jonathanem Frakes'em na planie filmu Camp Nowhere (Oboz marzen).

    Dreamweb
    Participant
    #24889

    Mi się morda ucieszyła jak w odcinku Enterprise "Silent Enemy" zobaczyłem porucznika Grubera z "'Allo 'Allo!", czyli aktora Guya Sinera który tu wcielił się w postać ojca Malcolma Reeda. Grał on też małą rólkę w "Piratach z Karaibów". Chętnie zobaczyłbym go przy jakiejś okazji ponownie w serialu.

    Banio
    Participant
    #25029

    Ja wypatrzyłem Neelixa w filmie "Zły Mikołaj". Gra tam siedzącego w więzieniu ojca tego grubego chłopca. Jest może przez parę sekund, ale poznałem po głosie 🙂

    Voy
    Participant
    #25197

    W odcinku TNG "The Wounded" (4x12) role kapitana Benjamina Maxwella gra Bob Gunton, ktory wcielil sie rowniez kilka lat pozniej w naczelnika Shawshank Wardena Samuela Nortona w ekranizacji powiesci Kinga.Edit:W "The Shawshank Redemption" gral rowniez Mark Rolston (pedalka Bogsa Diamonda). Aktor ten takze zagral w TNG, w odcinku "Eye of the Beholder" (7x18) porucznika Waltera Pierce'a (tego od telepatii).

    Sai
    Participant
    #25222

    Ja do tematu dodaje Jeri Ryan, która grała w „Boston Public”. Serial niestety bardzo schematyczny. Jednak Siedem wyglądała w nim lepiej niż w Voy. 😀

    Voy
    Participant
    #25232

    Leonard Nimoy (Spock) uzyczyl glosu Galvatronowi w The Transformers: The Movie.

    W ogole to polecam soundtrack z tego filmu - jest kapitalny. Sam film zreszta tez.

    Zauwazylem tez mala role Williama Shatnera w Showtime.

    edit: (nie bede robil double postow, juz sie obilem o ostrzezenie ;P)

    Bedac dzieckiem namietnie ogladalem The X Files. Z TNG laczy archiwum osoba aktora Jerry'ego Hardina (Deep Throat). Zagral od w dwoch (wlasciwie trzech) odcinkach Pokolen: 1x17 Radue ("pierwszy zarzadca na Aldea), koleszke co chcial porwac dzieci z Enterprise. Gral tez wscibskiego Marka Twaina w Time's Arrow (5x26 - 6x01). Dobrze ze Data nie jest czlowiekiem bo gdyby byl to by Twainowi przywalil i to nie raz ;P Ja bym tak zrobil w kazdym razie. Niestety TVN pozbawila nas ogladania TNG wlasnie poczawszy od tych epizodow. Szczesliwie jest internet 😉

    Dreamweb
    Participant
    #25356

    Wczoraj na TVP1 był film Class Reunion, w którym mogliśmy oglądać w jednej z głównych ról Gerrita Grahama. W odcinku Voyagera "Deathwish" grał on rolę drugiego Q.

    Od Moderatora: post przeedytowany ze wzgledu na spoiler.

    Barusz
    Participant
    #26606

    Gdy tylko zaczełem interesować się światem Treka (tj. w 1998 r.) postanowiłem śledzić jak często będę mógł spotkać trekowych aktorów w innych filmach. Tego samego dnia 🙂 zanotowałem dwa występy Robert Picardo (w odcinku serialu "Early Edition" na TVP1, jako Special Guest Star grał... lekarza w szpitalu do którego trafia główny bohater, a zaraz potem miał właściwie główną rolę w "Gremlinach" na Polsacie) i występ Ewy Kani (dubbingującej wtedy kapitan Janeway w VOYu na C+) w "Klanie" (tu dość długo nie mogłem sprawdzić kogo gra, ostatecznie dowiedziałem się dopiero gdy cztery lata później dostałem Internet). Parę dni później dwójka nadała czarną komedię nawiązującą do "Nieznajomych z Pociągu" "Wyrzucić Mamuśkę z Pociągu" z Kathrin Mulgrow ( kpt. Janeway). Pomyślałem sobie wtedy "Kurcze, co mi się wydawało, że to będzie się zdarzać tak rzadko. Mineło kilka dni, a ja już zanotowałem cztery występy". Oczywiście moja pycha została ukarana w sposób okrótny i przez następny rok nie widziałem nikogo... 😉

    Chyba ze dwa lata temu widziałem na jedynce niezły, acz porażająco przewidywalny thriller "Oczy Laury Mars" z Rene Auberionisem (oczywiście Odo z DS9) i Bradem Douriffem (Sural z drugiego sezonu VOYa).

    W wzmiankowanym już tu "American History X" grała także Jennifer Lien (Kas z VOYa).

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 604 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram