Forum Fantastyka Gry Infinite Crisis

Infinite Crisis

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #8321

    Jako, że STO już mi bokiem wychodzi, postanowiłem spróbować swoich sił w Infinite Crisis. Jest to gra typu MOBA (tak jak League of Legends), ale osadzona w świecie DC Comics. Grać można zarówno superbohaterami, jak i złoczyńcami. Mało tego - niektóre postaci występują w kilku wersjach - ze światów alternatywnych. IC całkiem niedawno wyszło z bety. Wersja finalna pojawiła się na Steamie pod koniec marca. Zakupy można robić za realne pieniądze, ale wszystko można dostać za darmo odpowiednio długo grając i codziennie się logując.

     

    Czy ktoś z Was już gra? Ktoś może chce spróbować?

     

    Oto zwiastun:

    Jamjumetley
    Participant
    #121118

    W CD-Action jest właśnie recenzja tej gry - 9/10 chyba coś znaczy 🙂

    Slawek
    Moderator
    #121122

    W CD-Action (...) coś znaczy

    Does not compute.

    Nie kwestionuję gry, ale w życiu więcej już kijem nie tknę jakichkolwiek gier multi polegających na kooperacji, a co za tym idzie, kończących się stertą wulgaryzmów i obelg. Nie na moje nerwy.

    Jedyna MOBA, która sprawiała mi radochę, to bardzo każualowe Awesomenauts, ale i tu w końcu toksyczna atmosfera mnie skutecznie zniechęciła.

    Jamjumetley
    Participant
    #121148

    Wulgaryzmy i obelgi masz właściwie w każdej grze multi, która pozwala na komunikację tekstową lub głosową - od tego nie uciekniesz. Denerwować się też nie ma co. Infinite Crisis to jedyna MOBA w jaką grałem, więc mówię jako żółtodziób. Doszkalać się można w meczach gracze vs AI, gdzie nikt wyrzutów nikomu nie robi.

    Silver Phoenix
    Participant
    #121149

    W CD-Action jest właśnie recenzja tej gry - 9/10 chyba coś znaczy 🙂

     

    Tak - że recenzentowi się spodobała 😛 

    Recenzenci nie są jednak wyroczniami 😀

    Slawek
    Moderator
    Jamjumetley
    Participant
    #121312

    No, niestety 🙁 Już prawie odblokowałem sobie ranked play. Teraz przerzucam się na Heroes of the Storm 😛

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram