Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Ilu widzów mają seriale SF?

Ilu widzów mają seriale SF?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #5147

  Serwis SCI FI Wire opublikował listę ukazującą, jak wiele osób ogląda konkretne seriale o tematyce fantastyczno-naukowej. Nie powinno dziwić, że prym należy do tych pokazywanych za oceanem w telewizjach ogólnokrajowych (ABC, CBS), nie zaś tzw. niszowych (jak SyFy). Jeśli jesteście ciekawi, jak popularny jest wasz 'ulubieniec' - czytajcie dalej.

  [more]FlashForward zrobił ostatnimi czasy całkiem sporą furorę. Ostatnio oglądało go blisko 9 mln osób, co wskazuje na to, że zdecydowanie nie zostanie prędko anulowany, a to chyba dobrze, nieprawdaż? (ABC podobno złożono już zamówienie na 25 odcinków)

  Ghost Whisperer jest na drugim miejscu i przyciągnęło przed ekran w zeszłym tygodniu 8,28 mln widzów. CBS zaciera ręce i pokłada w serialu coraz większe nadzieje. Wiele wskazuje, że w przyszłym roku oglądalność ulegnie dalszemu zwiększeniu w związku z planowanym przeniesieniem terminu emisji na piątek.

  Medium radzi sobie niewiele gorzej, niż poprzedni serial CBSu. Ostatnio oglądało je 7,69 mln osób. Ilość ta ma satysfakcjonować stację.

  Fani Fringe na razie także mogą spać spokojnie. Ostatni odcinek oglądało blisko sześć milionów ludzi - liczba która jak na termin emisji (czwartkowy wieczór) zupełnie satysfakcjonuje FOX.

  Eastwick ma ostatnio małe problemy. Z pozoru 5 mln widzów satysfakcjonuje ABC, ale krążą już plotki, że serial może zejść z anteny 'przedwcześnie'.

  Ostatnim serialem, który przekroczył trzy miliony widzów była produkcja nowa - The Vampire Diaries, które powszechnie uznawane jest za wielki hit (ostatnio oglądane przez 4,19 mln osób).

  Supernatural zdaje się przyciągać w miarę stałą liczbę widzów, ostatnio zaś było to 2,88 mln. Nie jest to może oszałamiający wynik, lecz CW jest z niego raczej zadowolone.

  Smallville, którego leci właśnie dziewiąty sezon, przyciągnęło przed ekrany 2,60 mln widzów. Jest to kolejna pozycja, która boryka się z poważnymi kłopotami związanymi ze zmianą czasu emisji. Nie jest jeszcze pewne, czy dziesiąty sezon nadejdzie.

  SGU przyciągnęło przed ekran 2,4 mln widzów i głośno mówi się o tym, że jest to wielki hit SyFy. Wszak pobiło Dollhouse, czyż nie?

  Dollhouse znajduje się poniżej wszelkiej krytyki ze swoimi 2,15 mln widzów. Kogóż więc dziwi decyzja o anulowaniu serialu?

  Sanctuary przyciągnęło 1,9 mln widzów i tym wynikiem zamknęło tę listę. Ponownie, nie jest to szczyt marzeń, lecz jak na serię, która przez długi czas egzystowała tylko na internecie wynik ten jest całkiem zadowalający.

  Jak zatem widać - seriale SF mają się całkiem dobrze (z nielicznymi wyjątkami). Nie pozostaje mi życzyć nic innego, jak miłego oglądania kolejnych odcinków przygód swoich ulubionych bohaterów.[/more]

  Gosiek
  Participant
  #80636

  Co prawda Dollhouse trzeciego sezonu pewnie nie doczeka, bo nie tylko ratingi ale i scenariusze ma słabe, ale anulowany to jeszcze nie został. Na razie emisja jest zawieszona do 4 grudnia, kiedy na antenie ma się pojawić kolejny, piąty już, odcinek drugiego sezonu. Tak w ramach sprostowania.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram