Forum Trek.pl Newsy Star Trek Ilu było polskich widzów "Star Treka"?

Ilu było polskich widzów "Star Treka"?

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Keymaster

Filmweb, powołując się na dystrybutora, podaje, że w premierowy weekend najnowszy film J.J. Abramsa "Star Trek" obejrzało w Polsce 25 644 widzów.

Film dystrybuowany jest w 39 kopiach i nie wyświetlany przez sieć kinową Cinema City. Widać wyraźną różnicę frekwencji w porównaniu z poprzednim z serii "Star Trek: Nemesis" (6,5 tys. widzów).

Źródło: Filmweb

Lo'Rel
    Participant

No to chyba niezły wynik jak na Star Treka w Polsce?

Barusz
    Participant

Super-hiper-hurra-niezły 😉 ;>Ciekawe, jak to się ma do obecnego kryzysu finansowego. Bo z jednej strony mamy rzecz jasna mniej forsy, ale z drugiej może działa "mechanizm zapomnienia", tak dobrze opisany przez Woody'ego Allena w Pulpurowej Róży z Kairu, no i (podświadome) przekonywanie samych siebie, że kryzys nas specjalnie nie dotknął, wielokrotnie omawiane w prasie gospodarczej przy okazji szału zakupów bożonarodzeniowych ;>

Rannogat
    Participant

Miejmy nadzieje, ze wyniki oglądalności będą na tyle dobre, ze bez problemu za 2 lata zobaczymy w naszych rodzimych kinach STXII.Być moze sukces tego filmu skłoni Paramount do nakręcenia nowego serialu, tak jak było w przypadku sukcesu STIV i TNG.

Infango
    Participant

niestety dopiero w piątek 🙁

Eviva
    Participant

Az Ci zaazdroszczę. Jak powiedział Spock: "Pragnienie daje więcej przyjemności niż posiadanie. To nie jest logiczne, ale często prawdziwe."

I. Thorne
    Participant

Kryzys ma mały wpływ na to ilu Polaków zobaczy Star Trek. Dlaczego? Bo najbardziej odczują go niewykształceni pracownicy fizyczni, a ci raczej do kina nie chodzą wcale. Oglądaja telewizję.Wpływ będzie miała mała ilośc kopii i brak wyświetlania w Cinema City. Za to nazwisko JJ napewno podbije.Ja ide w środę.

Breen
    Participant

Wg mnie to bardzo dobry wynik. Pamiętam jak była premiera ST:Nemesis, na seansie na ktorym byłem było może z 12 osób, pustki ale za to film oglądało sie przednio bez ciamkających "widzów". Ja na ST wybieram sie we środę(oby) i całe szczęscie, że Helios film pokazuje, bym sie wnerwił jakbym nie ógł tego zobaczyć.

fluor
    Keymaster

Szczerze mówiąc to byliśmy na jednej z większych w Polsce sal kinowych (780 miejsc), było 3/4 zajętych foteli i mimo tego nie słyszałem żadnego ciamkania ani chrupania, film nie pozwalał zwrócić uwagę na takie zachowanie (jeśli nawet było obecne) 😉

GWYNBLEIDD
    Participant

Trzeba wziasc pod uwage ze film nie trafil do Cinema City a to pewnie byloby zwiazane z jeszcze wieksza iloscia widzow - w mojej okolicy to wlasnie CC jest nablizszym i generalnie najlepszym kompleksem kinowym w promieniu 45 km. A ja wybieram sie na film gdzies kolo przyszlego weekendu 😉

Toreth
    Participant

Ja dopiero w czerwcu, więc nie marudź.

A wynik faktycznie dość ładny. Możliwe, że ta promocja w każdej gazecie też się temu przyczyniła - ludzie poszli z ciekawości sprawdzić te "nie Gwiezdne Wojny".

Q
    Participant

Zakładając że okładka a4 kosztuje srednio od 7-15tys zlotych dodając bannery, plakaty, reklame internetową oraz tłumaczenie strony www/flash to te 25tyś widzów mogło wygenerować znikomy przychód a tych reklam widziałem naprawde dużo

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram