Forum Fandom Kluby i grupy ISS Paradox II Zlot zalogi USS Excelsior

II Zlot zalogi USS Excelsior

Viewing 12 posts - 61 through 72 (of 72 total)
  • Author
    Participant

Oj wy rasiści :>Moja postać nie będzie żadnym Romulaninem, tym bardzie będzie ich nienawidzieć (Klingonów też, nie mogłem się powstrzymać 😛 )

Bonifacius
    Participant

Witam po długim milczeniu.Oznajmiam niniejszym, że będe na 100%. Jadę autem "wydębionym" od szefa, zatem zgłaszam, że:Wyruszam w sobotę rano, jadę przez Łódź - odbijam na Brzeziny i lęce dalej na Skierniewice i Grodzisk Mazowiecki jeśli jest ktoś z okolic to 2 może 3 osoby mogę zabrać po drodze - namiar : 608 46 22 47.Jeśli ktoś zna dobrze Warszawę z punktu widzenia kierowcy to mile widziane informacje o parkingach strzeżonych w okolicy miejsca spotkania 😉 - odwdzięczam się buziakami/ zamiennie alkoholem ;)Boni

Eric Keitel
    Participant

Zar ma rację... Nawet nie wiecie jakie namawianie tam was będzie czekać ;)Boni, a w okolicach której godziny będziesz przez Grodzisk przejeżdżał?

Bonifacius
    Participant

Boni, a w okolicach której godziny będziesz przez Grodzisk przejeżdżał?

Gdzieś tak około godziny 11:00 no może trochę przed - będę jechał czerwoną skodą Fabią z napisem KOPOS ELEKTRO PL (napis biały) 🙂 . , więc jeśli chcesz zapraszam - uzbrój się w duuuuży napis: EXCELSIOR - SZUKAM OPSa HE HE HE

GWYNBLEIDD
    Participant

Czas na oficjalne informacje o przybyciu ;P Tak wiec pojawie sie na dworcu centralnym o godz. 11:00 w pospiesznym z Raciborza ;> Licze ze jakas delegacja po mnie wyjdzie 😉 Problem bedzie z jazda w druga strone bo poucinali czesc pociagow i mam mala zagwozdke - chyba ze zdecyduje sie pojechac przez Lodz ale to jeszcze w fazie obmyslania.

Vang
    Participant

Eric, napisz na znaku: EXC BONI. Będzie zachowana tradycja z I zlotu, bo tak próbowaliśmy szukac Boniego na dworcu w Wawie 🙂

Bonifacius
    Participant

Tak, i szukali ŁYSEGO a znaleźli gościa w czepeczce he he he.........

Admirał Małecki
    Participant

Co do mojego przyjazdu to wiadome że będę na 100000000000%. Na Centralnym mój złom się ma zatrzymać... Zaraz... chyba albo na Emilii Plater, przystanek 08, przy kongresowej. Diabli wiedzą czy to jest w tym samym miejscu. Jak trafię to dam z komy cynk.

fluor
    Keymaster

Agenci klingonskiego wywiadu wojskowego podlegli Mazowszu ustala miejsce Twojego przyjazdu i dokonaja przechwycenia, wiec badz przygotowany na to 😉

Eric Keitel
    Participant

Zaś lokalny agent Wywiadu gwiezdnej Floty w towarzystwie Romulanina zajmą się przechwyceniem O'Musa... Kurka, najgorsze że żadnego z tych dwóch nie trzeba rekrutować... 😀

Bonifacius
    Participant

No i Zlot zleciał szybko - mam zdjęcia he he he wystawię je na licytacje - oj coś czuję że na tym zarobię he he he. No ale zdjęcia wyszły mówię Wam, że normalnie Corvus - he he he he, Fluor - hehehe. Tylko zbiorowe wyszło troszke niewyraźne, ale daje rade. MOgę rozsyłać, chyba że ktoś to gdzieś wlepi i będzie ogólno dostepne - to dajcie mi znać komu mam wysłać.Boni

fluor
    Keymaster

Powoli acz konsekwentnie postepuja prace nad raportem. Cierpliwosci, juz niedlugo 😉

Z tego co wiem czesc zdjec trafila juz do drugiego obiegu, ale chcemy zamiescic je wszystkie na jednej galerii. Jesli ktos jeszcze robil i chce sie podzielic to prosze o nadsylanie do mnie lub Vashara.

EDIT:

Raport jest juz dostepny: LINK

Viewing 12 posts - 61 through 72 (of 72 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram