Forum Fandom Kluby i grupy ISS Paradox II Zlot zalogi USS Excelsior

II Zlot zalogi USS Excelsior

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 72 total)
  • Author
    Keymaster

Hmm... No jak dotad nie zdarzylo sie chyba zeby obsluga Marhaby powiedziala do nas "przykro nam, jest was za duzo, nie mozemy panstwa obsluzyc" ;)W odwecie sa jeszcze okolo 2-3 inne knajpki (Trypolis, Sahara i R&R), wszystkie maja w sumie wiecej miejsca.

Eric Keitel
    Participant

Anka, największy problem dla właścicieli Marhaby to chyba to że banda dziwnych i głośnych ludzi wyprasza im niechcący klientów... Ale jeśli będziemy wszyscy, to po prostu zajmiemy całą knajpę - a przecież będziemy jeść i pić, więc powodów do narzekań nie będą mieli... Chyba :-)Co do ZOO... Ja osobiście wolałbym ogród botaniczny, ale przecierpię 🙂

Vang
    Participant

Z ZOO pamiętam klatki i pawiany, a z Parku Łazienkowskiego pawie, pałac, drzewa, wodę z liliami i lody pistacjowe 🙂

Zuza
    Participant

Fluor - kiedy ostatnio było u nich ponad 20 osób? ;DMaciek - jak wolisz Ogród, to sprawdź, po ile są bilety i napisz zachęcający opis ;>Czasu chyba będzie trochę...

fluor
    Keymaster

1. Jako że rozpoczynam urlop, od dzisiaj organizacja rusza pełną parą ;)2. Z posiadanych przeze mnie informacji wynika, że Zarathos nie będzie w stanie wpaść nawet na chwilkę, a szkoda.3. Arille nie będzie mogła partycypować w ognisku, jednak by zrekompensować to planujemy w sobotę odwiedzić ją w jej mieszkaniu (będącym nota bene na szlaku turystycznym "Śladami I Zlotu Excelsiora" 😉 )

Zarathos
    Participant

Widze, ze Aga naskarzyla. Ciekawe co jeszcze z naszych ustalen Ci przekazala.W ramach rekompensaty postaram sie wpasc kiedys na jakies spotkanie mazowieckie, to chociaz czesc z Was (poza Eana ktora juz mnie poznala), bedzie miala okazje poznac Szefa 😀

fluor
    Keymaster

Hmm... Przekazala mi jeszcze, ze zapadly ustalenia w kwestii dotyczacej czegos, co nie powinno byc ustalane ani decydowane bez mojej obecnosci, ale udam, ze mam amnezje selektywna i nic nie pamietam :PNa Mazowsze zapraszamy zawsze i to jak najszybciej 🙂

I. Thorne
    Participant

Potwierdzam podejrzenia. Dzięki mojemu małemu wkładowi wasz kapitan postanowił usprawnić grę i wprowadzić w życie parę moich pomysłów.Jakie?Niedługo zobaczycie...

Vang
    Participant

Niestety się nie wybiorę, coś innego mi wypadło. Miłej zabawy 🙂

fluor
    Keymaster

I.Thorne, jak rozumiem Twoje pomysly maja ulatwic dolaczenie Twojej osoby do Naszej gry? 🙂

Eric Keitel
    Participant

Thorne... Szukamy głównego inżyniera - mamy tylko NPC... Wiesz, romulanin by pasował... Albo dowódca skrzydła myśliwskiego... A może szef pokładowych dyplomatów? 🙂

fluor
    Keymaster

Centrum Kultury Romulanskiej na stacji potrzebuje chetnego i godnego kuratora... 😉

Eric Keitel
    Participant

Centrum kultury Romulańskiej na okręcie lecącym na obszary Romulan też (to co, ze dopiero trzeba będzie stworzyć to centrum? :] )

Tom
    Participant

Chyba troszke sie Wam dzialy forum pomylily, tutaj podobno rozmawiamy o spotkaniu zalogi Exc. i osob z Mazowsza, a nie o, z braku lepszego okreslenia, detalach rekrutacyjnych do zalogi Exc. 😉

Zarathos
    Participant

Trenuja przed spotkaniem namawianie nie-excelsiorczykow do gry 😀

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 72 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram