Forum Fandom Kluby i grupy ISS Paradox II Zlot zalogi USS Excelsior

II Zlot zalogi USS Excelsior

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 72 total)
  • Author
    Posts
  • Zuza
    Participant
    #43836

    Gwyn - poproszę na prv opis, co to za tajne konszachty macie ;>Hmmm... czy ktoś z autochtonów wie, jak to jest ze zwiedzaniem Rakiety*?Nigdy nie byłam w sumie, a i tematycznie by nam chyba "sięganie nieba" pasowało... :)--*PKiN

    Gosiek
    Participant
    #43837

    Zuza - o ile mnie pamięć nie myli, to zwiedzać można jedynie taras widokowy, ale ostatnio drogo sobie liczą, cytat ze strony PKiN:

    Zapraszamy codziennie w godz. 9:00-20:00

    Obowiązują następujące ceny biletów:

    normalny - 20 zł

    ulgowy - 15 zł

    grupowy (powyżej 10 osób) - 10 zł

    nocny (w piątki i soboty od 20:00 do 23:45) - 25 zł

    W razie czego warto zerknąć tutaj: http://www.pkin.pl/

    Tom
    Participant
    #43838

    Generalnie w rakiecie znajduja sie biura, kino, teatr, muzeum techniki i ewolucji itp. Mozna tez wjechac na 30 pietro obejrzec panorame Wawy, lecz jest to impreza dosyc droga (normalny - 20 zł, ulgowy - 15 zł, grupowy (powyżej 10 osób) - 10 zł; od osoby ofkoz) jak na wjazd winda na taras na ktorym nie ma nawet gdzie usiasc, nie wspominajac juz o wypiciu czegokolwiek ;>. Muzea mozna zwiedzic i z tego co pamietam ceny byly tam przystepniejsze. Ogolnie w ramach zwiedzania moze warto by zwiedzic Muzeum Powstania Warszawskiego?Edit: widze ze Gosia mnie uprzedzila co do tarasu PKiN 😉

    Eric Keitel
    Participant
    #43839

    Muzeum Powstania wszytkim polecam... Można by je odwiedzić przed wyprawą do Fluora 🙂

    O`mus
    Participant
    #43842

    No ja bym był za, szczególnie że od czasu Woodstocku przesłuchałem kilkanaście razy płytę Lao Che i bardzo jestem w nastroju :D... wstyd się przyznać ale wcześniej nie znałem :blush:

    Gosiek
    Participant
    #43843

    wstyd się przyznać ale wcześniej nie znałem :blush:

    Wstyd może i nie, ale warto znać, bo płyta świetna. Zresztą pierwszy album Lao Che czyli Gusła też jest imo genialny, chociaż utrzymany w zdecydowanie innych klimatach. A w Muzeum Powstania swego czasu można było zakupić single z kilkoma utworami z płytki o powstaniu.

    Zuza
    Participant
    #43850

    Khe, khe, teegooo... google mi się zawiesił :blush: Czy ktoś byłby zainteresowany wejściem na taras? Może udałoby się nam załapać na bilet grupowy, wtedy cena już tak nie straszy 😀

    Zarathos
    Participant
    #43920

    Eee, Zuza. Nie warto. Bylem, nic ciekawego. Do widoku z wiezy mariackiej nawet sie nie umywa. Jedyny fajny element to przejazd szybka winda 😀

    Vang
    Participant
    #43922

    Hmm, wstępnie się zapowiadam tak na 50%.Zuza, byłem na tarasie jak miałem sześć lat. Pamiętam właściwie tylko windę, więc musiało być niespecjalnie. 😉

    Zuza
    Participant
    #43926

    Poręcz zasłaniała? :>Ale ok, czuję się przekonana :)W sumie to tylko taki koci instynkt, wleźć jak najwyżej :blush: Too... gdzie będziemy się szlajać? 😀

    fluor
    Keymaster
    #43928

    Muzeum Powstania to calkiem dobry pomysl, bo ma dobra oprawe i kazdy znajdzie w nim cos dla siebie.Jesli bedzie ladna pogoda, to mozna sie wybrac, np. do Parku Lazienkowskiego - w sumie dawno tam nie bylem albo do ZOO. Wypadaloby wpasc na posilek do Marhaby, by goscie zobaczyli nasza lokalna mordownie ;)Co jeszcze hmm... jestem otwarty na propozycje :>

    Tom
    Participant
    #43931

    ZOO wbrew pozorom to tez calkiem ciekawy pomysl, podobno bardzo sie rozbudowalo i zaczyna osiagac europejski poziom 😉 Bilety jesli dobrze pamietam cos ok. 10pln od osoby..

    Dalek
    Participant
    #43934

    Łazienki albo ogród botaniczny też mogą być ciekawe. :>

    Vashar
    Participant
    #43938

    Tez mialem zaproponowac ZOO... po drodze z centrum mozna zahaczyc o starowke na przyklad tez ;P Mamy maaaaaaaaase atrakcji 😛

    Co do ZOO:

    ZOO jest otwarte codziennie od 9.00 do 19.00

    Kasy są zamykane godzinę wcześniej.

    Ceny biletów: - normalne - 12 zł (dorośli), - ulgowe - 6 zł

    Honorujemy legitymacje Euro<26

    strona ZOO

    Zuza
    Participant
    #43939

    O ile pamiętam Marhabę, to jeśli wszyscy przybędą będzie problem ze zmieszczeniem się. Już w zeszłym roku właściciele trochę krzywo patrzyli, no chyba, że ich oswoiliście :>Z Parku Łazienkowskiego znam tylko płot :DAle to z okresu, jak wisiała na nim wystawa "Ziemia z nieba" ;)Jak daleko są ZOO i Park od Dworca? Jeśli niezbyt, można by się tam wybrać w sobotę i tak spędzić czas czekając na tych, co przyjadą najpóźniej... Chyba, że jest coś bliżej 🙂

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 72 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram