Forum Fandom Kluby i grupy ISS Paradox II Zlot EXC 26-27.08.2006 w Warszawie i okolicach ;)

II Zlot EXC 26-27.08.2006 w Warszawie i okolicach ;)

Viewing 13 posts - 16 through 28 (of 28 total)
  • Author
    Posts
  • Eric Keitel
    Participant
    #44546

    Czyżby Arille właśnie obwieściła ze kolejne spotkanie ma się odbyć u niej? 🙂 Ale spokojnie - będzie jeszcze pewnie wiele zlotów. Będziesz na następnym, chociaż to racja że straciłaś sporo... 😉

    Arille
    Participant
    #44547

    Może być u mnie nie ma sprawy. A zloty raczej będą mnie omijać bo dla was wakacje to pora odpoczynku a dla mnie to kolejne semestry studiów 🙁

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #44549

    Oj zaluj corko zaluj ;P Szczegolnie ze przegapilas moje pojawienie sie w Warszawie a kolejne nastapi zapewne w okolicach polowy przyszlego roku 😉 Zas co do zlotu - czesc osob jeszcze swojego komentarza nie dorzucila ;> No prosze szanownych gosci fluora do roboty, do roboty 😉

    Arille
    Participant
    #44550

    Argh Gwyn wierz mi że cierpię strasznie :> za pół roku na pewno nie omienie Cie ta przyjemność spędzenia kilku uroczych godzin w moim towarzystwie 😀

    Eric Keitel
    Participant
    #44551

    Gwyn, na twoim miejscu po tej jakże miłej deklaracji zacząłbym się niepokoić...Arille, zawsze można spróbować taki zlocik zorganizować w innym terminie, niekoniecznie w wakacje... Na weekend jakoś nawet uczniowie czy pracujący się wyrwą... Tylko może lepiej nie zimą - i tak nad ranem u Fluora dalej od ogniska było chłodno 😉

    Vang
    Participant
    #44622

    Obejrzałem właśnie zdjęcia ze zlotu. Impreza wyglądała ciekawie, niezły tłumek. A najlepiej prezentował się stół i pewna butelka 😉 Mi się tym razem przyjechać nie udało, ale chętnie, jeśli czas pozwoli, pojawię się następnym razem.

    fluor
    Keymaster
    #44623

    Vanga zainteresowalo zapewne Romulan Ale, znane ze swojej mocy ;)Specjalnie na ognisko udalo sie odzyskac czesc zaginionego ladunku pozyskanego przez kapitana Dogersa od arbazanskich przemytnikow 😉

    Arille
    Participant
    #45023

    Maciuś dla Ciebie to nawet hacjende opróżnie z rodzinki ale w gre wchodzi jesień, zima lub wiosna i bez ogniska 😛 no chyba że grill na balkonie :Dbtw. I'm BACK :D:D Na spotkano wpadne najblizsze 🙂

    fluor
    Keymaster
    #45027

    Arille, a czy pozostali tez sa zaproszeni? 😉

    Arille
    Participant
    #45029

    hm... myśle że jak najbardziej :> ale to przedyskutujemy w niedziele ;P

    Gosiek
    Participant
    #45030

    To napiszcie mi szczegółowy raport z mapką dojazdu, planem godzinowym itp. dla przewidywanej wizyty w hacjendzie, bo mnie w tą niedzielę nie będzie, a wolałabym nie ominąć potencjalnej imprezy. 😛

    Eric Keitel
    Participant
    #45035

    Dzisiaj niestety nie mogę (kurcze, co Arille wróci ja choruję...) Mam anginę. Ale wszytkie znaki wskazują że w przyszły weekend będę - szczególnie że akurat mam czas żeby się pouczyć. Dajcie mi tylko wcześniej znać, gdzie mam być :-)Btw, witamy Arille! 🙂

    Arille
    Participant
    #45041

    szczegóły dogadamy i wszytsko bedzie na liście mailowej ;>tylko że to może być po raz kolejny jedno z moich ostatnich spotkań na dłuższy czas... bo znowu będe wyjeżdżać...Maciek ty sie lecz a Gosia niech nie poluje na niedzwiedzie bo sie jeszcze zgubi 😛

Viewing 13 posts - 16 through 28 (of 28 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram