Forum Fandom Opowiadania Cykle opowiadań dział tymczasowy I.K.C. betleH - Rozdział IV

I.K.C. betleH - Rozdział IV

Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
  • Author
    Posts
  • Coen
    Participant
    #18620

    Ty mi nie groź bo jak ja zapuszczę parę torped polaronowych to z twojego wielkiego krążownika zrobi się kilka mniejszych jednostek 😉

    Corvus
    Participant
    #18638

    Nie lubię Sekcji 31, bo zalazła mi za skórę, zresztą odwdzięczę się jej tym samym.... tyle że ona tego niestety nie przeżyje 😈 😈 😈 Co do strzelania sobie pod ogony to, wystarczy po 2 plazmówki z mojego Ozyrysa (klasa: Dhivael) i już po was. 😈 😈

    Coen
    Participant
    #18652

    Z tych twoich plazmówek to byś nawet w Zaranthosa nie trafił bo za zwrotny a co dopiero we mnie:)

    Corvus
    Participant
    #18653

    Spokojna głowa już ja bym znalazł sposób na trafienie was 😈 😈 , a wtedy już nic by po was nie pozostało do zbierania 😈 😈

    Coen
    Participant
    #18654

    2 plazmówki nie doszły by u mnie nawet do kadłuba, u Zara chyba tez, wiec maż sobie dalej 🙂

    Corvus
    Participant
    #18655

    Gadał uparty z upartym......... liczę że spotkamy się niebawem w bitwie i wtedy się przekonamy kto jest lepszy, a jednego jestem pewny na 100% jeden z nas na pewno zginie. 😈 😈 😈

    Zarathos
    Participant
    #18666

    2 plazmowki na pola mojego excelsiorka to ciut za malo, niestety :Da jakbysmy walczyli w wersji grahamowskiej nie pbf - no to idziesz do piachu - wiezyczka torpedowa ala sovereign zrobila by z ciebie sitko :Dpomijam moja eskorte i ich trikobaltowki 😀

    Corvus
    Participant
    #18667

    Panowie mówi się że, klient ma zawsze rację..... 😀 .Jak nie chcecie 2 plazmówek to służę całą salwą. 😈 😈 Co do eskorty, to u mnie też się znajdzie parę ciekawych okręcików. 8) 8)

Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram