Forum Fandom Kluby i grupy eMPIR HORIZON - ogłoszenia duszpasterskie

HORIZON - ogłoszenia duszpasterskie

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • Pah Wraith
  Participant
  #2697

  Specjalnie dla tych, którzy rzadko odwiedzają nasze forum Horizona, informacje organizacyjne.Pierwsza z nich:UWAGA !!!ze względów technicznych przenosimy termin kręcenia zdjęć próbnych na inny - przyszły tydzień. Więcej szczegółów wkrótce!

  cezary
  Participant
  #39235

  ja sie raczej nie pojawie, sorka:(tak samo niedzielne spotkanie raczje opuszcze, znowu:(mam nadzieje, ze bedzie mi przebaczone.

  waterhouse
  Participant
  #39249

  potwierdzam piątek 17.02, g. 12.00

  Pah Wraith
  Participant
  #39260

  UWAGAze względów technicznych przenosimy termin kręcenia zdjęć próbnych na inny - przyszły tydzień. Więcej szczegółów wkrótce!

  Pah Wraith
  Participant
  #39402

  Nastąpiło przesunięcie temporalne terminu zdjęć próbnych cz.2:odbęda się one w piątek, 24 lutego 2006 u Waterhouse'a.Wszyscy zainteresowani proszeni są o zaglądnięcie do właściwego wątku na temat "pól zadań" na forum Horizona.

  Pah Wraith
  Participant
  #40158

  AaaaDziś Horizon wchodzi w wysoki Warp !! Na razie polecimy na Wolkana i z powrotem :)Zbiórka na lądowisku WC 14:00 :DPS Reszta... we wtorek

  Pah Wraith
  Participant
  #56092

  W razie gdyby jakieś dusze pobudzone oglądaniem TOSa na Pulsie pragnęły bardzo kontaktu z małopolskimi fanami, to młody i prężny aktyw zgromadzony jest wokół projektu Horizon i tam też należy się zgłaszać po przydział czasu w holodeku lub dziesiątym dziobowym ;)www.sthorizon.comeMPiR pozdrawia!

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram