Forum Fantastyka Star Trek Horizon News

Horizon News

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 62 total)
  • Author
    Posts
  • Pah Wraith
    Participant
    #41347

    Ale, dobrzy Romulanie? Muszę to zobaczyć!

    Jak muza kina i głupców dadzą, zobaczysz 🙂

    PS. Dorzućcie jakiegoś złego Klingona i będę w 7 niebie 🙂

    Niestety, to nie sezon na kapustę 😉

    fluor
    Keymaster
    #41375

    Na razie wyglada bardzo obiecujaco 🙂

    waterhouse
    Participant
    #41633

    Jeśli ktoś chce się do nas przyłączyć, to prosze przesyłać propozycje na adres

    rekrutacja@sthorizon.com

    Pytania i uwagi prosimy kierować na adres PR@sthorizon.com

    Pah Wraith
    Participant
    #42294

    "Nie pytaj co Horizon może zrobić dla Ciebie, lecz co Ty możesz zrobić dla Horizona"Oficjalnie przyznajemy, że projekt napotkał poważny problem. A czemu?Mamy scenariusze, scenorysy, rekwizyty, oświetlenie, muzykę, zebraliśmy bezprecedensową grupę młodych, kreatywnych ludzi, pełnych zapału.Teraz nasz zapał, wysiłki i trud mogą rozbić się o wielką barierę. Jesteśmy na ostatnim etapie poszukiwania kamery. Jak na razie dysponujemy trzema opcjami, ale wszystkie są nad wyraz kruche.W związku z tym prosimy, byście Wy, koledzy i kolezanki z Forum spróbowali nam pomóc. Popytajcie znajomych, przyjaciół, krewnych o kmerę cyfrową. Chodzi nam o sprzęt zapewniający pełny PAL oraz generujący minimalną ilość szumów.Wstępnie potrzebujemy tę kamerę na tydzień - półtora. Formę zabezpieczenia mozemy uzgodnić na warunkach podanych przez właściciela.Zapewnić możemy transport sprzętu conajmniej z południowej połowy Polski.Oczywiście wypozyczający ten sprzęt będzie pełnoprawnym Twórcą z wszelkimi przywilejami z tego wynikającymi.Niestety nie można liczyć na żadną odpłatność, bowiem nie dysponujemy praktycznie żadnymi funduszami pozwalającymi na to.Pozdrawiam w imieniu całej ekipy ST: Horizon

    Anonymous
    Guest
    #42348

    Chodzi nam o sprzęt zapewniający pełny PAL oraz generujący minimalną ilość szumów.

    Jesli o szumy chodzi to tu mozecie sie troche rozczarowac. Szumia nawet takie sztandarowe kamery jak pd170 i 250p u sonego, xl1 i xm2 u canon'a. W klasie semi-pro niewiele jest kamer bezszumowych (osobiscie znam dwie), ktore nadaja sie do dobrego nagrywania greenboxa. Pozozstale... Nagrac nagraja, wykeyowac wykeyujecie... Ale to tak jak maluchem startowac w WRC ;).

    I jak juz zreszta we wczesniejszych rozmowach z wami mowilem, zachowujce sie profesjonalnie i nie myslcie skad kamere zalatwic tylko skad wziasc na nia pieniadze. Bo ja sam moge wam ich z 10 dostarczyc. I to jakie chcecie bo zaczynajac od vx2000, poprzez bety cyfrowe a konczac na xdcam'ie (jeden telefon wiecej to nawet cinealte sie zalatwi, ale to 2500 zl za dzien + 500 zl 1 kaseta :D). Tylko ze za darmo nikt wam nie da. Czyjs wujek powie ze "to jego kamera i nie pozyczy" a kto inny powie ze to jego narzedzie pracy i trzeba mu zaplacic. Moge dac wam pare numerow tel ale watpie byscie cos zdzialali na zasadzie "mlodzi, ambitni, chetni by tworzyc" bo gdyby to dzialalo to w samym wroclawiu powstawalo by tyle filmow co w hollywood. Wiem bo sam kiedys mialem takie problemy jak wy.

    Wstępnie potrzebujemy tę kamerę na tydzień - półtora.

    Tak tylko na marginesie... W profesjonalnych produkcjach robi sie srednio 3 minuty filmu dziennie... No chyba ze to jakies dinozaury sa, to wtedy o wiele mniej... 😀

    Pozdrawiam w imieniu całej ekipy ST: Horizon

    Pozdrawiam i zaznaczam ze na prawde jestem chetny do pomocy... Ja tylko informuje tylko jak swiat dziala.

    Pah Wraith
    Participant
    #42360

    Hmm, skoro znasz te adresy (czy też ogólnie namiary) to może się jednak z nami podzielisz? W ten sposób będziemy mieli wszyscy czyste sumienie...

    Co do szumów, to napisałem przecież że chodzi o minimalną ilość szumów, a nie żeby ich nie było. Lubię sci-fi, ale nie tak bardzo 🙂

    Pozdrawiam i zaznaczam ze na prawde jestem chetny do pomocy... Ja tylko informuje tylko jak swiat dziala.

    Dziekujemy, sami też to i owo o nim wiemy, ale przekonać się na własnej skórze nie zaszkodzi, prawda 🙂

    Pah Wraith
    Participant
    #43115

    No i jak? Będą te namiary na te niewyobrażalnie rewelacyjne kamery?Aha, już się do nas zgłosił gość z naprawdę niezłym sprzętem. Więc jak to, da sie czy nie? :]

    Anonymous
    Guest
    #43263

    No i jak? Będą te namiary na te niewyobrażalnie rewelacyjne kamery?

    Aha, już się do nas zgłosił gość z naprawdę niezłym sprzętem. Więc jak to, da sie czy nie? :]

    Poszly na priv.

    Pah Wraith
    Participant
    #44529

    Półtora roku temu zaczęła się na dobre nasza własna przygoda ze Star Trek. Wtedy mieliśmy marzenie - wizję naszego własnego wkładu do świata, którego podstawy położył Gene Roddenberry. Kiedy ruszyliśmy z pracą nad preprodukcją czegoś, co nazwaliśy Star Trek: Horizon nie mieliśmy pojęcia dokąd to może nas zaprowdzić.

    W zeszłe wakacje nie mieliśmy nic. No, może prawie nic - tylko zarys scenariusza pilotowego odcinka oraz wiele zapału. Szanse na powodzenie naszego projektu były marne.

    Dziś widzimy jak długą przebyliśmy już drogę i ile jeszcze pracy przed nami. Nakładem własnych sił i środków pienieżnych zdobyliśmy studio nagraniowe, greenscreen, operatora wraz z odpowiednim sprzętem, zdolnych grafików komputerowych oraz muzyków, którzy wyczarowują dla nas cały Trekowy świat. Każdy z nas starł się z przeróznymi dyscyplinami: grafiką, organizacją, scenopisarstwem, logistyką, robieniem rekwizytów, kompozycją muzyki.

    Dziś wiemy co i jak. Mamy też dużo środów by marzenia przekuć w coś bardziej konkretnego. Ale jak wiecie nic bez pieniędzy nie będzie porządnie wyglądało. To sprowadza nas do prośby o wsparcie pieniężne dla naszego projektu z Waszej strony.

    Jeśli zdecydujecie, że Horizon może być również Waszym marzeniem, wspomóżcie nasz projekt drobną kwotą.

    Wpłaty dokonywać można na nowy numer konta założonego specjalnie na nasze potrzeby w EUROBANKU:

    74 1470 0002 2360 2010 1277 0001

    Na nazwisko Ryszard Rodzynkiewicz (nie mamy osobowości prawnej, stąd też wpłaty na moje nazwisko).

    Wpłat można dokonywać metodami tradycyjnymi (dyspozycja ustna, poprzez Internet lub przelewem) jak i korzystając z tzw. wpłatomatów Eurobanku, których listę znajdziecie poniżej.

    Prosimy o zgłaszanie na forum kto wpłacił i jaką kwotę, byśmy mogli uhonorować darczyńców w odpowiedni sposób (sposób podziękowania będzie na razie niespodzianką 🙂 )

    Lista placówek i wpłatomatów eurobanku:

    http://www.eurobank.pl/placowki.html

    Dziękujemy z góry,

    ekipa Horizon

    szczepan.brzezinski
    Participant
    #44530

    Ja juz wyslalem pieniazki na konto. Wiem ze kwota moze nie duza, ale jestem biednym studentem i nie mam bardzo skad "wyczarowac" wiecej, jestem tez wieloletnim fanem star-treka i czuje sie zobowiazany. Tak jak pisalem na forum st horizon, mam mozliwosc zorganizowania miejsca na serwerach do ewentualnego mirrorowania odcinkow.Pozdrawiam serdecznie cala ekipe i wszystkich fanow ;)PS. Do adminow/moderatorowPrzez jakis okres czasu nie moglem sie w zaden sposob zalogowac na forum wiec tworzylem osobne konta, teraz znowu okazuje sie ze wszystko dziala (nie wiem czemu :/), szczepan.brzezisnki/djpepan/pepan to ciagle ja i ta sama osoba, wiec jesli jest taka mozliwosc prosze o usuniecie kont djpepan i pepan a pozostawienie szczepan.brzezinski. Przepraszam ze nie pisze na priv ale nie mialem czasu klikac bo szef za plecami stoiJeszcze raz pozdrawiamSzczepan Brzezinski ]pepan[

    waterhouse
    Participant
    #44689

    Zapraszam do odwiedzania nowej strony naszego projektu - adres bez zmian http://www.sthorizon.com

    Czekamy na komenatarze i uwagi.

    Piotr
    Keymaster
    #44707

    Komentarz przychodzi mi do glowy tylko jeden - bardzo przyjemna dla oka strona. Tak kolorystyka jak i wyglad menu i calej reszty.Uwaga tez jedna - napis dotyczacy praw autorkich na dole strony jest w formie obrazka, niestety rozmazanego. Ale to jedyna usterka, jaka rzucila mi sie w oczy. Fajna strone zrobiliscie.

    The D
    Participant
    #44769

    Jedyne czego mogę się czepić, to to, że layout "zafiksowany" na 800x600 średnio wygląda na 1280x1024. Można by się pokusić chociaż o wyśrodkowanie w pionie.

    waterhouse
    Participant
    #44771

    Jedyne czego mogę się czepić, to to, że layout "zafiksowany" na 800x600 średnio wygląda na 1280x1024. Można by się pokusić chociaż o wyśrodkowanie w pionie.

    Planujemy wersję dla wyższych rozdzielczości. Don't worry 😀

    waterhouse
    Participant
    #44854

    Z przyjemnością informuję, że w piątek 15 IX rozpoczęły się zdjęcia do fanserialu ST:Horizon.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 62 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram