Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Hiro poszukuje miecza, bohater znów zakochany? Spoilery Heroes

Hiro poszukuje miecza, bohater znów zakochany? Spoilery Heroes

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #3104

  Masi Oka, Hiro z serialu Heroes ujawnił, że w przyszłych odcinkach jego bohater znów się zakocha. Informacje te uzyskał od Tima Kringa twórcy serialu. Jego wybranką będzie najprawdopodobniej zupełnie nowa postać (czyżby agentka Mosadu, o której można przeczytać w komiksach?). Nic nie jest jednak pewne, "nie wiadomo co zrodzi się w umysłach scenarzystów" powiedział Oki. Śmierć poprzedniej miłości Hiro, kelnerki Charlie (Jayma Mays), uświadomiła mu jedną ważną rzecz, przeznaczenie istnieje, to nie jest siła, z którą można igrać, przeszłości nie można zmienić.

  [more]

  Jak twierdzi Oka, następne 7 epizodów skupi się na jego postaci. Hiro będzie szukał miecza, który widział na rysunku Isacca. Miecz ten, jak wierzy Hiro, ma pomóc mu w zapanowaniu nad mocą, nad którą stracił kontrolę. Da to twórcom możliwość pokazania nowych, niespotykanych efektów specjalnych. Czy Hiro uda się odzyskać władanie nad mocami? Jak mówi Oka, kluczem do sukcesu będzie umiejętność zapanowania nad własnymi emocjami.

  Masi Oka, który pracował w Industrial Light & Magic (firmie, która stworzyła między innymi efekty dla Jurassic Park, Star Wars, Star Trek) powiedział też, że T-rexa z rysunku Isacca być może zobaczymy już w następnym odcinku.

  Heroes powróci na ekrany telewizorów już 22 stycznia.

  Źródło[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram