Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Heroes - nowi i starzy aktorzy, sezon drugi potwierdzony

Heroes - nowi i starzy aktorzy, sezon drugi potwierdzony

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • Dalek
    Participant
    #3121

    Już 22 stycznia startuje druga część pierwszego sezonu serialu Heroes.W związku z powyższym pojawia się coraz więcej informacji o nowych i starych postaciach, a także dalszych wydarzeniach, które będą miały miejsce w serialu. O to kilka z nich...

    [more]

    Christopher Eccleston, aktor wcielający się postać "dziewiątego" doktora z serialu Dr. Who wystąpi w serialu o superbohaterach. Zagra postać Niewidzialnego Człowieka noszącego imię Claude odziedziczone po Claudzie Rainsie - Niewidzialnym Człowieku z klasycznego filmu z lat trzydziestych. Tim Kring, twórca Heroes, powiedział, że aktor wystąpi na razie w czterech odcinkach. Czy będzie ich więcej, a Krig tego by chciał, zależeć będzie od tego czy uda zgrać się terminarz z innymi zobowiązaniami filmowymi Ecclestona. Pierwszym odcinkiem, w którym wystąpi Christopher będzie Godsend. Niewidzialny Człowiek stanie się swego rodzaju mentorem Petera Petreli, który ma kłopot z zapanowaniem nad mocami, które pożycza od innych herosów.

    Wkrótce w Heroes pojawi się kolejny akcent rodem ze Star Treka. Jak już pisaliśmy wcześniej, George Takei, Sulu z The Orginal Series zagra apodyktycznego ojca Hiro, bohatera, który potrafi manipulować czasem i przestrzenią. Ostatnio Takei powiedział kilka słów o postaci, w którą się wcieli:

    "Rzecz w tym, i to jest część wyzwania przy tworzeniu Heroes, że naprawdę nie wiem kim jest grana przeze mnie postać, czemu robi to co robi, jakie są jego motywacje i dokąd zmierza. Przy czytaniu każdego nowego scenariusza odkrywam nowe rzeczy. Czy jest dobry czy zły? Czy naprawdę jest apodyktyczny, czy też może ktoś każe mu się tak zachowywać? Chcę powiedzieć, że jest tak wiele wieloznaczności w tej postaci."

    "Gram potężnego przemysłowca. Pochodzimy ze znakomitej rodziny. Ze starego rodu. Tak mnie wychowano i myślałem, że tak wychowam syna. Ale odkrywam, że dzieją się dziwne rzeczy."

    Dużym wyzwaniem, dla aktora będzie też mówienie po japońsku. Choć mówi w tym języku dość dobrze, to po raz pierwszy zagra rolę mówiąc wyłącznie w nim: "To komentarz na temat widowni. W najlepszym czasie antenowym w popularnej telewizji znalazły się sceny w języku obcym z angielskimi napisami. Uważam, że to wspaniały komentarz na temat tego, jak wyrafinowana i globalna stała się nasza widownia telewizyjna. Nie pracowałem w Japonii po japońsku. A tutaj w Stanach Zjednoczonych mówię w tym języku. To wspaniałe, ale także to wyzwanie gdyż nie jest to mój język ojczysty."

    Takei wystąpi w co najmniej trzech epizodach.

    Nad ciągiem dalszym sezonu rozpływa się Hayden Panettiere, w serialu Claire, niezniszczalna cheerleaderka. Według niej ciąg dalszy pierwszego sezonu przyniesie tyle rewelacji i wydarzeń co zupełnie nowy sezon. Jej postać nie zaprzestanie poszukiwań odpowiedzi na pytania "kim jest?", "skąd pochodzi?", "kim są jej biologiczni rodzice?", nie teraz kiedy odkryła, że na świecie istnieją ludzie tacy jak ona, połączeni ze sobą w dziwny sposób. Możemy oczekiwać sporo zwrotów akcji w historii Claire.

    W odpowiedzi na pogłoski o śmierci jednego z głównych bohaterów Panettiere odpowiada, że Claire nie jest mocnym kandydatem ze względu na jej niesamowitą moc regeneracji, dodaje jednak, że w Heroes niczego nie możemy być pewni. Nie wiemy jak silna jest ta moc, czy istnieją granice regeneracji dla niesamowitej cheerleaderki. "Ginę cały czas." - powiedziała Panettiere -"Czuje się jak Kenny z South Park. 'Oh, my God. They killed Kenny!'"

    Na koniec zostawiłem miłą wiadomość dla fanów serialu. Jak powiedział Tim Kring, NBC zatwierdziło produkcje drugiej serii. Decyzja została wydana nadspodziewani szybko, zwykle takie rzeczy ustalane są dopiero pod koniec wyświetlania sezonu pierwszego. Taki obrót sprawy pozwoli scenarzystom na jeszcze pełniejsze rozwinięcie historii bez strachu o konieczność wcześniejszego, logicznego zakończenia głównego wątku. Sezon pierwszy będzie miał 23 epizody i scenarzyści, którzy jeszcze nie skończyli nad nim pracy już myślą o sezonie drugim. Kring zapewnił jednak, że nie będzie zbędnego przeciągania i historia atomowej apokalipsy zostanie zakończona w bieżącym sezonie. Choć finałowy odcinek odpowie na wiele pytań, to jednak otworzonych zostanie kilka nowych wątków. Nie będzie to cliffhanger typowy dla Heroes. Widzowie nie zostaną zostawieni z nierozwiązaną zagadką, lecz z niepewnością co do przyszłośći kilku bohaterów.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram