Halo Legends

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Silver Phoenix
    Participant
    #5444

    Fani cyklu gier "Halo" pewnie już wiedzą, ale ta wiadomość powinna zainteresować również innych wielbicieli S-F. W lutym pojawił się ośmioodcinkowy zestaw półgodzinnych opowieści, osadzonych w uniwersum Master Chiefa. Pogłębiają one fabułę znaną z gier oraz dodają kilka nowych wątków (coś na kształt "Animatrixa"). I robią to w bardzo udany sposób.IMO pozycja jak najbardziej warta tego, by po nią sięgnąć. Fanem "Halo" nie jestem, grałem tylko w pierwszą część, tzw. mitologia mnie nie interesuje... Ale "Legendy" wessały mnie razem z butami. Nic dziwnego, klimat miejscami przypomina ten z SAAB-a :).Aha... To anime. Jednych zachęci, innych odstraszy - nieistotne, uprzedzić trzeba. Oczywiście każda część została zrealizowana w innej konwencji, ale to nadal anime. I mimo to nadal polecam (a za anime jako takim nie przepadam, nie...).Żeby było ciekawiej, film jest dostępny na polskim rynku 🙂

    biku1
    Participant
    #87044

    Niestety nie wszystkie opowieści są udane. Choć i tak warto to sobie zobaczyć bo każdy ma inny gust i każdemu spodoba się co innego.

    Krusty
    Participant
    #87051

    Dobry jest tylko początek który streszcza historię świata, reszta to kaszana, zresztą potwierdzą to starą regułę, że Japończycy pewnych zachodnich rzeczy po prostu nie rozumieją.

    Silver Phoenix
    Participant
    #87054

    Albo to my nie rozumiemy Japończyków 😛 Nie powiesz chyba, że "Homecoming" był słaby? Swoją drogą - wiem, że to kwestia gustu, ale ciekaw jestem, co właściwie masz przeciw "Prototype" czy też "Babysitter"? Uczciwe, militarne S-F, nie odbiegające od norm, nawet europejskich...

    Krusty
    Participant
    #87055

    Halo ma swój własny klimat i jako osoba która grała w każdą cześć oprócz ODST jakoś nie czuję tego w tym zbiorze oprócz wyśmienitego wstępu. No ale my im zrobiliśmy kaszaniastą ekranizację Dragonballa. 😉

    Silver Phoenix
    Participant
    #87057

    😀 Ja z kolei grałem tylko w pierwszą część, pozostałe znam z opisów (zadałem sobie trud i poszukałem ich trochę, interesowało mnie, jak się rozwija dalsza akcja) i ja z kolei ten klimat w "Legends" widzę. Ale to naprawdę musi być kwestia gustu, niczego innego 🙂

    Krusty
    Participant
    #87058

    (zadałem sobie trud i poszukałem ich trochę, interesowało mnie, jak się rozwija dalsza akcja)

    To raczej trzeba zagrać niż czytać opisy... zupełnie się inaczej to odbiera.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram