Forum Fantastyka Star Trek Gwiezdne Bulwy

Gwiezdne Bulwy

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Participant

Studio Tuber z Wrocławia wyprodukowało film (1h !) "Gwiezdne Bulwy". Może nie jest to o świecie Star Treka, ale w zasadzie obok niego się dzieje. No i występuje cpt. Picard i reszta. Zresztą kto tam nie występuje. W zasadzie zapraszam też do obejrzenia drugiego filmu Studia TUBER, może mniej startrekowego, ale za to pełnometrażowego 🙂 na http://www.zabi.of.pl. Zapraszam do komentowania.

Pah Wraith
    Participant

aaaaa, skoro "Ząbi" wzorowany na jest "Bułgarskim pościgu" to z pewnością must-see :Dściągam

Iceman19
    Participant

Studio Tuber z Wrocławia wyprodukowało film (1h !) "Gwiezdne Bulwy".

a na orbicie krazy ORP enterprise(Orbiter Rzeczy Pospolitej)???

Sheridan
    Participant

Bardzo zaciekawiły mnie produkcje tego "studia filmowego" ale jestem ciekaw jak można wejść w posiadanie filmu "Gwiezdne bulwy" ? Czy to jest darmowa produkcja czy płatna ?

defiant
    Participant

Bardzo zaciekawiły mnie produkcje tego "studia filmowego" ale jestem ciekaw jak można wejść w posiadanie filmu "Gwiezdne bulwy" ? Czy to jest darmowa produkcja czy płatna ?

JEST DARMOWY!! KOMPLETNIE DARMOWY!

http://www.studiotuber.yoyo.pl

Slawek
    Moderator

Choć się starałem to nigdzie nie mogę znaleźć żadnego downloadu. Jakieś wskazówki?

defiant
    Participant

Choć się starałem to nigdzie nie mogę znaleźć żadnego downloadu. Jakieś wskazówki?

Czee,

po prostu napisz do mnie z tamtej strony,

pozdrawiam

Slawek
    Moderator

No rotfl... jak już coś reklamujesz to mógłbyś uczynić to nieco szerzej dostępnym, a nie trzymać w takiej tajemnicy.Pisać nic nie będę, jak chcesz coś zaprezentować to nie zmuszaj ludzi aby sami o to prosili.

defiant
    Participant

No rotfl... jak już coś reklamujesz to mógłbyś uczynić to nieco szerzej dostępnym, a nie trzymać w takiej tajemnicy.

Pisać nic nie będę, jak chcesz coś zaprezentować to nie zmuszaj ludzi aby sami o to prosili.

Gosciu, nie moge tego wystawic na serwerze, bo to ma 600 MB i sie nie zmiesci, a jak napiszesz majla z tamtej strony, to CI bede mogl wyslac to na plytce, comprende?

Od Moderatora: Szanowny uzytkowniku radze trzymac sie Regulaminu Forum i nie cytowac w calosci posta na ktorego odpowiadasz a ktory znajduje sie nad odpowiedzia ;>

Slawek
    Moderator

A czy taki wielki problem stanowiło napisać, że film jest rozsyłany? Czy to tutaj na forum czy też oficjalnej stronie? Szczególnie, że z Twoich poprzednich postów można by wywnioskować, iż jakiś download jednak istnieje. No i zawsze są różne strony typu MegaUpload czy RapidShare, dziś powszechnie używane i popularne, które też można było wykorzystać.

defiant
    Participant

A czy taki wielki problem stanowiło napisać, że film jest rozsyłany?...

NO WIĘC FILM JEST ROZSYŁANY - GANZ FREE 🙂

Domko
    Participant

GANZ FREE, czyli w cenie płytki i kosztów wysyłki? Wątpię, że pokrywasz tego koszta. A skoro tak, to już nie jest za free. :PA gdzieś można obejrzeć jakiś trailer czy coś w tym stylu, aby nie kupować przysłowiowego kota w worku?

Pitmistrz
    Participant

Jeśli nie możesz wrzucić na serwer całego filmu daj przynajmniej zajawki.To chyba nie obciąża serwa aż tak bardzo.

defiant
    Participant

GANZ FREE, czyli w cenie płytki i kosztów wysyłki? Wątpię, że pokrywasz tego koszta. A skoro tak, to już nie jest za free. 😛

OGOLNIE - jak sie ktos skontaktuje, to po podaniu adresu wysle plytke GANZ FREE, znaczy, ze ktos tylko bedzie musial pojsc po przesylke na poczte. Bez kosztow (chyba, ze poczta daleko i trzeba bilet na autobus kupic : ).

Ale od razu mowie, ze to nie jest Star Trek, ani nawet o Star Treku, tylko troche dotyka Star Treka (zupelnie daleko od USS Horizon).

defiant
    Participant

Gwiezdne Bulwy, w formacie rmvb nareszcie do sciagniecia na http://www.studiotuber.yoyo.pl/bulwy.html

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram