Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Guy Ritchie wyreżyseruje Lobo

Guy Ritchie wyreżyseruje Lobo

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

Wytwórnia Warner Brothers zakontraktowała Guya Ritchiego do wyreżyserowania Lobo, adaptacji komiksu DC Comics o międzygalaktycznym łowcy głów. Ostatni szkic scenariusza napisany został przez Dona Payne`a. Produkcją filmu zajmą się Joel Silver, Akiva Goldsman i Andrew Rona.

[more]Fanów czarniana zapewne zaniepokoi wiadomość, iż Warner Bros dążył będzie do otrzymania kategorii PG-13. Oczekuje się jednak, iż mimo ograniczenia Ritchiemu uda się zachować czarny humor i oddać rubaszny charakter bohatera.

Rozpoczęcie prac nad filmem planowane jest na początek przyszłego roku.

Źródło: Variety[/more]

Silver Phoenix
    Participant

PG-13 dla Lobo? Zgroza...Ważniak chyba zdemoluje wytwórnię ;)Niektóre komiksy nie nadają się po prostu do adaptacji filmowej i powinny zostać komiksami. Wyobraża sobie ktoś ekranizację "Kontraktu na Bouga" chociażby? Ja nie bardzo.

Aquenral
    Participant

Ech, Lucasa najbardziej nienawidzę właśnie za PG-13 :<

Cross
    Keymaster

Niektóre komiksy nie nadają się po prostu do adaptacji filmowej i powinny zostać komiksami.

To samo jest z "Kaznodzieją"...

Cross
    Keymaster

Poszperałem nieco i już jestem pewien, że będzie z tego stuprocentowy shit.

film zostanie nakręcony pod kategorię PG-13

Lobo wyląduje na Ziemi, gdzie będzie musiał znaleźć czterech kosmicznych zbiegów. Pomoże mu w tym… małomiasteczkowa nastolatka.

Jakieś pytania? :ble:

Silver Phoenix
    Participant

Crap.

Coś mi się widzi, że obejrzę toto tylko dlatego, aby zobaczyć jak nie powinno się kręcić filmów.

Heh, wiele osób może poczuć się urażonych faktem, że Uwe Boll przestanie być dyżurnym chłopcem do bicia...

Lobo i pomoc. Jasne. Przecież za samą ofertę pomocy Ważniak skróciłby małolatę o głowę.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram